ליווי בהקמת אתר

שוקלים לבנות אתר? התחלתם לא מזמן לבנות אתר? מתכננים לעבור לאתר חדש? ביצוע הפעולה ללא ליווי של מקדם אתרים כבר בשלב הבנייה יעלה הרבה יותר בסופו של דבר… הטעות הרווחת היא לחשוב שקודם בונים אתר ושמסיימים פונים לחברת קידום אתרים. לא משנה כמה אנשים מעידים על עצמם שהמערכת שלהם היא המערכת המושלמת עבור גוגל תמיד […]

שוקלים לבנות אתר? התחלתם לא מזמן לבנות אתר? מתכננים לעבור לאתר חדש? ביצוע הפעולה ללא ליווי של מקדם אתרים כבר בשלב הבנייה יעלה הרבה יותר בסופו של דבר… הטעות הרווחת היא לחשוב שקודם בונים אתר ושמסיימים פונים לחברת קידום אתרים. לא משנה כמה אנשים מעידים על עצמם שהמערכת שלהם היא המערכת המושלמת עבור גוגל תמיד יש צורך בשינויים ושעות תכנות נוספות. מה הסיבה לכך? חוסר בידע מקצועי.

 

היו זמנים…

פעם לפני שמנועי החיפוש היו מחוכמים ובכלל בתחילת עידן האינטרנט, אתר אינטרנט היה לצורך תדמיתי בלבד. כל אחד היה מקים אתר ושם אותו על הכרטיס ביקור שלו כדי להראות “הנה אנחנו חלק מהקדמה!”.
זמנים אלו תמו ממזמן והיום בניית אתר היא הפנים של העסק שלך באינטרנט לכל דבר.

בנית דרך חברה שהציעה לך אתר ב500 ₪? העסק שלך גם ייראה כמו חמש מאות שקלים. הצרה היותר גדולה היא שבסופו של דבר אין מחירים זולים באמת. אם מדובר בעסק רציני המבקש להתקדם ולהביא תנועת מתעניינים ממנועי חיפוש, המחיר על מערכת זולה לא יאחר לבוא.

קידום אתרים הוא תהליך שבין היתר מצריך לעיתים שינויים בקוד האתר שאינם נתמכים על ידי מערכת ניהול התוכן שברשות הלקוח. במקרים כאלו או שמתפשרים מחמת התקציב הנמוך ומנסים להציל את המצב עד כמה שאפשר או שלעיתים אין כבר מה לעשות חוץ מלעבור פלטפורמה. אין דבר יותר מעציב מלקבל טלפון ממישהו שסיים לבנות אתר ב10,000 ₪ ולגלות שהאתר לא מותאם לצרכים האופטימאליים לקידום.

 

אז איך ליווי בהקמת אתר יכול לעזור ?

בתהליך זה חברת הקידום משמשת כיועץ טכנולוגי לכל דבר. מכיוון שישנם אלפי חברות שונות לבניית אתרים ולכל אחת מערכת משלה, וישנם סוגים רבים של אתרים לצרכים שונים (חנויות, תדמיתי, אינדקסים וכו’) כל מקרה הוא לגופו. תפקידו של יועץ קידום אתרים טוב הוא להתעמק באפיון המערכת לצד המתכנת ולתת הערות לתיקונים גורפים על כל המערכת וכמו כן לבחון את ההצעות השונות ולהעריך איזו פלטפורמה תועיל ביותר עבור הלקוח.

כאשר ביצענו את התיקונים אנחנו מתחילים את הקידום במלוא עוצמתו ללא צורך להתעכב בשבועות פיתוח נוספים ותיקונים של שגיאות שמאוד קשה לתקן בשלב מאוחר. לכן בכל לשון של בקשה אם החלטתם להשקיע סכום נכבד בבניית אתר השכילו לעשות זאת בליווי חברת קידום אתרים מקצועית שמבינה עניין ובעלת הסמכות.

 

אני לא יכול פשוט לקרוא באינטרנט ולהגיד את המלצותיי למתכנת ?

אתה יכול לנסות זאת אך ישנם מספר בעיות בגישה זו והן שאינך יודע את טיב המידע והאם מי שכתב אותו הוא אמין. ישנם עשרות שמועות שמסתובבות כל שבוע בפורומים בתחום קידום האתרים ואנשים “מדביקים” אחד את השני ברעיונות שלהם מבלי כל ביסוס. וגם אם נניח שהצלחת לאמת את מקורות ההמלצה הסיכוי שתוכל לראות את התמונה במלואה בתור מישהו חסר ניסיון אל מול חברה שזהו כל עיסוקה הוא אפסי.

תפקידו של היועץ הוא ללוות בקפדנות את הפרויקט עד להשלמתו, לבדוק שוב ושוב כל פרט ולוודא שהוא מבוצע כראוי ולחסוך הרבה עלויות מיותרות ועוגמת נפש.

לדוראן ניסיון עשיר ומוכח באפיון מערכות גדולות וקטנות לכל צורך, ליווי מקצועי והכנה מושלמת של הפלטפורמה לקידום ללא פשרות.

No Comments

השאר תגובה

צור קשר

צור קשר

לקוחות מספרים על הצלחות

Duran SEO
Address: 28 Remez Street Tel Aviv, Israel
Telephone Number: +972-3-5227221,
Average Rating: 5.00
Votes: 3
Reviews: 3
5.00 (3 ביקורות)
Service
אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-) 5
5 / 5

אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-)
— ניב רווח פסיכומטרי בע"מ
Service
"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם ! 5
5 / 5

"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם !
— חגית קמין, מנכ"ל ECO99FM
Service
דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :) 5
5 / 5

דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :)
— דרור אורפז, סמנכ"ל הולמס פלייס ישראל