אופטימיזצית תוכן

תוכן הוא לב לבו של כל מיזם אינטרנט. בצירוף לעובדה החד משמעית שאיכות התוכן המוצגת לגולשים היא מה שיקבע את האופן בו הם יתפסו את האתר, המותג והעסק שמאחוריו – עם השינויים הרבים שנוצרו במנועי החיפוש לאחרונה התוכן הופך לאסטרטגיה בפני עצמה, אשר דורשת חשיבה מעמיקה ויישום יצירתי. מעבר להנחיות כתיבה אשר יתאימו לדרישות מנועי […]

תוכן הוא לב לבו של כל מיזם אינטרנט. בצירוף לעובדה החד משמעית שאיכות התוכן המוצגת לגולשים היא מה שיקבע את האופן בו הם יתפסו את האתר, המותג והעסק שמאחוריו – עם השינויים הרבים שנוצרו במנועי החיפוש לאחרונה התוכן הופך לאסטרטגיה בפני עצמה, אשר דורשת חשיבה מעמיקה ויישום יצירתי. מעבר להנחיות כתיבה אשר יתאימו לדרישות מנועי החיפוש, צוות דוראן מתכנן עבור הלקוחות אסטרטגיה אשר תוכל לנצל את היתרונות היחסיים של כל אתר ולקוח על מנת להביא לערך המוסף הגבוה ביותר, אשר בסופו של יום יתרום לקידום האתר, והפוך אותו למוקד עניין עבור הגולשים.


זיהוי היתרון היחסי

לכל חברה נדרשת אסטרטגיה שונה, כשם שכל קמפיין הוא יחיד ומיוחד. בתהליך זיהוי היתרון היחסי יוצר הצוות בשיתוף עם הלקוח תכנית מסודרת לכתיבת התוכן האיכותי ביותר ללקוחותיו הפוטנציאליים. במקביל ליישום העקרונות והמסקנות לגבי היתרונות השונים, נוצרת התאמה מוקפדת לאלמנטים השונים הנבחנים על ידי הסורקים של מנועי החיפוש. כאשר היתרון היחסי מזוהה ניתן ליצור תוכן איכותי בצורה מאוד קלה ומאוד פורייה. תוכן כזה יעניין מאוד ויגרור תגובות איכותיות יותר מצד הגולשים. תוכן איכותי מוביל בסופו של דבר ליותר הפניות ושיחות טלפון יזומות על ידי לקוחות פוטנציאלים, עליה חדה ביחסי ההמרה בין הגולשים לפונים.

 

רשת דייגים לעומת חכה

מסקנות מחקר המילים אינן רק מובילות להבנה מהם המילים או הביטויים המרכזיים בהם ראוי ורצוי לקדם את האתר – אלא דווקא מעידות על גודל התחום וכמות הביטויים שמחפשים הגולשים. ברגע שיש את ההבנה הזו, ניתן לכוון את התוכן החדש באתר בהתאם לחיפושים של הגולשים, ולהגיש להם את היתרון היחסי של הלקוח באותו תחום שבו לקוחותיו הפוטנציאליים נמצאים. פרישת תוכן טובה היא כזו שגורמת לעליה רבה בכמות הביטויים המפנים לאתר הלקוח, ולאט לאט פורסת את נוכחותו בשולים ההולכים ומתרחבים של תחום העיסוק והנישה הספציפית שאליה הוא קשור.

 

עבודה מול צוות התוכן

תהליך יישום אופטימיזציית התוכן הוא תהליך המתחיל עם תום מחקר המילים, וממשיך לאורך כל תקופת הקידום. מנהלי הפרויקטים מפתחים קשר אישי והבנה מעמיקה עם כל קמפיין קידום, על מנת לתת את השירות וההסברה הטובים ביותר ליישום המסמך. כחלק מהתהליך, מנהל הפרויקט זמין תמיד לשאלות במייל או בטלפון ועל ידי כך תהליך העבודה מתייעל ומשתפר ככל שהזמן עובר. לאחר תקופה מסוימת כמות ואיכות התוכן של האתר שונה בצורה משמעותית מנקודת ההתחלה, ותורמת בצורה ישירה לעליה בכמות התפוקה שהאתר מניב. שילוב של תחכום, יצירתיות, והמלצות על נושאים מרעננים ומעוררי עניין יוצרים אסטרטגית תוכן מנצחת.

 

מיפוי ובקרה חודשיים

כל אתרי הלקוחות עוברים סריקה חודשית על מנת לפקח שלא נעשים שינויים יוצאי דופן באתר אשר עלולים לגרום לזעזועים בתוצאות החיפוש. הסריקה עוקבת אחר שינויים בתגיות השונות על מנת להוות בקרה נוספת על האתר אל מול מנועי החיפוש בכדי לשמור על יציבות ושמירה על המיקוד.

 

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of

בואו נתחיל שיחה