מיתוג אישי

מה יקרה אם תקליד את שמך המלא בגוגל? איזה תוצאות יתקבלו אז? האם נראה את המסעדות האחרונות שהמלצת עליהן? עצומה נגד ניסויים בבעלי חיים שחתמת עליה פעם ושכחת? ידיעות חדשותיות כלשהן, או אולי… כלום? יותר אנשים כיום מבינים את החשיבות של מיתוג אישי באינטרנט. כל דמות ציבורית ולא משנה באיזה גודל, תחום או עיסוק זקוקה […]

מה יקרה אם תקליד את שמך המלא בגוגל? איזה תוצאות יתקבלו אז? האם נראה את המסעדות האחרונות שהמלצת עליהן? עצומה נגד ניסויים בבעלי חיים שחתמת עליה פעם ושכחת? ידיעות חדשותיות כלשהן, או אולי… כלום?

יותר אנשים כיום מבינים את החשיבות של מיתוג אישי באינטרנט. כל דמות ציבורית ולא משנה באיזה גודל, תחום או עיסוק זקוקה להופעה נאותה ברחבי הרשת. לשם כך יש ליצור פרופיל מגוון של פעילות על מנת להציג את הדמות כמותג.

למה מיתוג באינטרנט חשוב ?

כי אנשים מחפשים את השם שלך, ומה שיוצא כאשר מחפשים את השם שלך באינטרנט זה מי שאתה. אם יהיו שם פסקי דין אחרונים מתביעות שספגת, השמצות בטוקבקים, עיתונות רעה וכו’, הרי ששמך מוכתם.

כיום המדיה האינטרנטית הופכת להיות יותר ויותר מרכזית. חשוב להיראות באינטרנט בצורה הנכונה.

למי מתאים מיתוג אישי ?

הגישה השלטת היא שמיתוג אישי מתאים אך ורק לפוליטיקאים, או סלבריטאים – אך זו גישה מוטעית. נכונה העובדה שלכל פוליטיקאי או ידוען יש איש יחסי ציבור שזהו תפקידו – מיתוג, אך כיום גם עורכי דין, רופאים או כל אדם שהופך להיות ציבורי או עסקי במידה כלשהי, ישמח אם כשמקישים את שמו בגוגל, יופיעו בעמוד הראשון תוצאות מסבירות פנים. מיתוג אישי באינטרנט הוא השם למכלול הפעולות שגורמות לזה לקרות.

כל אדם שמבקש להיראות באינטרנט בתור מומחה בתחומו ולבנות לעצמו מוניטין אמין ואיכותי זקוק למיתוג אישי.

איך עושים את זה ?

כמו ביחסי-ציבור בעיתונות, ובתקשורת בכלל, גם באינטרנט חשוב שיהיה אדם או גוף שזהו תפקידו. אחד השירותים המרכזיים של חברת דוראן קידום אתרים הוא מיתוג אישי באינטרנט. זהו למעשה תהליך המשלב אסטרטגיות שיווקיות של יצירה והפצת תכנים, שילובם בצורה חכמה במדיות חברתיות באינטרנט, בלוגים, טוויטר, הנחיות כיצד לכתוב נכון בפורומים ומה לעשות כדי לשווק את עצמכם. כמובן שהפעילות כולה דורשת גם התמחות בעקרונותיו של גוגל כדי להפיק את התוצאה המבוקשת. אחד הדברים שקורים בתהליך כזה, הוא שעבודתו של המותג באמת מופצת בהרבה מוקדים באינטרנט. לא פעם התקשר אלינו לקוח בפליאה, כשראה מאמר עליו מופיע במקום שכלל לא חשב שאפשר לפרסם בו.

בעבודתינו, אנחנו מבקשים להציג את האדם בשמו בתוצאות החיפוש באופן בהיר ונכון יותר ולנקות את המוניטין השגוי שנצבר לו שם, ולשם כך נצטרך לקדם את הביטויים הספציפיים אליו.

כיום דוראן מלווה מספר פרוייקטים בארץ ובחו”ל בתחום המיתוג האישי בהצלחה רבה.

No Comments

השאר תגובה

צור קשר

צור קשר

לקוחות מספרים על הצלחות

Duran SEO
Address: 28 Remez Street Tel Aviv, Israel
Telephone Number: +972-3-5227221,
Average Rating: 5.00
Votes: 3
Reviews: 3
5.00 (3 ביקורות)
Service
אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-) 5
5 / 5

אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-)
— ניב רווח פסיכומטרי בע"מ
Service
"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם ! 5
5 / 5

"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם !
— חגית קמין, מנכ"ל ECO99FM
Service
דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :) 5
5 / 5

דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :)
— דרור אורפז, סמנכ"ל הולמס פלייס ישראל