קידום אתרים מקצועי

קידום אתרים מקצועי בכלים המתקדמים ביותר באינטרנט

למה אנחנו?

דוראן מציעה שירותי קידום אתרים מקצועי על ידי מומחים בעלי ניסיון של מעל ל-20 שנה בקידום אתרים מקצועי במנועי חיפוש, בכלי הקידום והשיווק המתקדמים ביותר באינטרנט.

כיצד מבדילים בין קידום אתרים מקצועי לבין קידום אתרים חובבני?

קידום אתרים הוא שירות שמשלמים עליו בכל חודש, אבל את התוצאות רואים רק לאחר מספר חודשים של עבודה. במצב כזה, השוק פתוח לחובבנים או נותני שירות לא הגונים שמנצלים את תמימותו של הלקוח וגובים ממנו עוד ועוד תשלומים, מבלי לבצע את העבודה, רק כדי לנצל את הזמן עד שהלקוח מגלה שלא התבצעה כל עבודת קידום אתרים מקצועית וכל הכסף, אבל לפעמים יותר חשוב מהכסף – הזמן הרב – הלך לאיבוד.

איך אפשר לזהות חברת קידום אתרים מקצועית עם ניסיון ויכולת אמיתית לקדם את אתר המותג שלכם? איך אפשר לזהות חובבנים או שרלטנים שרק יגבו כספים אבל ישאירו אתכם מאוכזבים וימשיכו הלאה ללקוח הבא?

איך אפשר להבטיח שהכסף שיוצא על קידום אתרים אינו מונח על קרן הצבי?

  • יכולת אמיתית ומוכחת להגעה לתוצאות בתחומים בתחרותיים ביותר בישראל ובעולם
  • טכנולוגיות הקידום והשיווק אתרים המתקדמות ביותר באינטרנט
  • כלי מדידה ודיווח ייחודיים המותאמים לכל מותג בפני עצמו
  • קידום אתרים עם אחריות מקצועית – White Hat
  • למעלה מ-20 שנות ניסיון בקידום ושיווק אתרים באינטרנט
  • מסלול הכשרה מקצועי למקדמי אתרים ועובדי קידום בחברות

איך מזהים חברת קידום אתרים מקצועית?

שוק קידום האתרים הינו שוק שצמח מהמציאות בצורה מרתקת: קודם היו אתרים מפוזרים, ואז הגיחה לעולם גוגל וניסתה לסרוק ולסדר אותם – אך לאחר שזאת הפכה לאתר הכי גדול באינטרנט שבמובן מסוים מכיל את כל האתרים בתוכו, החלו אתרים בעצם להתאים את עצמם אליה. אנשים החלו יותר ויותר להתעניין בקידום אתרים ספציפיים בתוכה. בראשית היו מיליונים של אתרים ברחבי האינטרנט, ורק לאחר זמן מה הגיעו מנועי החיפוש, ובהם גוגל, וניסו לקטלג אותם בצורה הטובה ביותר עבור הגולשים. האלגוריתם שהם פיתחו בעצם עונה על כל שאילתה בתשובה של תוצאות אתרי אינטרנט רלוונטיים. עם עליית המודעות בתקשורת למנועי החיפוש החל פולחן של ממש סביב אלגוריתמים של חיפוש, נעשו עבודת מחקר מעמיקות והושקעו המוני משאבים בניסיון לפצח את “השיטה”. בעוד גוגל מצהירה שהיא רק “סורקת אתרים” כמות שהם, בפועל מה שקרה הלכה למעשה הוא שכל בעלי האתרים בעולם מנסים להתאים את עצמם למנועי החיפוש בשביל להיות מוצגים כמה שיותר גבוה בתוצאות החיפוש שגוגל מציגה.

ברורה העובדה ששום מנוע חיפוש לא היה רוצה לגלות את האלגוריתם שלו, מכיוון ובעלי האתרים היו יכולים לנצלו לרעה ולבצע את המניפולציות המתאימות בכדי להטות את התוצאות לטובתם. הדבר גם גורם גרם לאנשים רבים לחקור, ע”י ניסוי וטעייה, ולגלות בעצמם מהם הגורמים המשפיעים בהחלטתם של מנועי החיפוש. כצפוי, ישנם דיונים רחבים באינטרנט ווויכוחים לגבי הגורמים המשפיעים יותר או פחות, התפתחו סוגי אסכולות וגורואים לשיווק באינטרנט, וכמובן, איך אפשר שלא – קמו גם נוכלים, גם מקדמי אתרים עם כובעים לבנים (Non-Spam), וגם מקדמי אתרים עם כובעים שחורים (Professional Spam).

חברת קידום אתרים מקצועית היא כזו אשר צברה ניסיון עשיר ותוצאות מוכחות בקידום אתרים לבן (ללא ספאם), ארוך טווח, אשר שרד את השינויים המאסיביים שעברו מנועי החיפוש לאורך השנים. קידום אתרים מקצועי משמעותו ביצוע פעולות יומיומיות, בשילוב מתמיד בין חברת הקידום לבין צוותי התוכן והדיגיטל של המותג – תוך דיווח תקופתי שוטף על הפעולות המבוצעות והיחס הישיר שלהם לתוצאות הקידום.

לא צריך לחכות חודשים אחרים מבלי לדעת מה קורה עם פעולות קידום האתר, ההיפך הוא הנכון. קידום אתרים מקצועי על ידי חברת קידום אחראית, הוא פינג-פונג מתמשך, שוטף, שבועי, ומלא בתכנים, משימות, לינקים ותוצאות בשטח. אומנם מגיעים למקומות הראשונים בביטויי חיפוש רק לאחר מספר חודשי עבודה, אך את השינוי והעליה האיטית במיקומים רואים בכל שבוע, צעד אחר צעד, עד שכובשים את הפסגה הנחשקת.

הצלחות מוכחות בתחומים התחרותיים ביותר בישראל ובעולם

במצב הנוכחי בשוק, כל אדם יכול לקרוא מאמרים ולהתייעץ בפורומים בתחום הקידום, ולבצע את הפעולות הבסיסיות, שגם מן הסתם ייראו את שינויים כלשהם בדירוג האתר שלו. כיום בישראל יש מעל ל-1,000 מקדמי שישמחו לקבל את כספם של המותגים עבור ‘שירותי קידום אתרים’. לא תמיד ההבטחות שמתקבלות על ידי ספק הקידום בתחילת הדרך, הם דברים שהוא מתכוון או יכול לעמוד בהם.

לא פעם שומעים וקוראים על מותגים ועסקים ששילמו כסף מספר חודשים, ולא קיבלו מימוש להבטחות שהבטיחו להם. לפעמים הסיבה היא בגלל שהשוק בו הם נמצאים תחרותי מאוד ומקדם האתרים הקודם הגיע לתקרת היכולות שלו. פעמים אחרות שומעים על אתרים שקיבלו עונש ו”נזרקו” ממנועי החיפוש מאחר שמקדם האתרים השתמש בשיטות פסולות – בין אם ביודעין או בשוגג – אין משנה זה למותג שהפסיד זמן יקר, כסף רב, ושתקוותיו הפכו למפח נפש.

קידום אתרים עם אחריות מקצועית

קידום אתרים מקצועי מתחיל קודם כל באסטרטגיה. חברה שעושה קידום אתרים במקצועיות תדאג לתכנן מראש את העבודה לתקופה של כ-6-12 חודשים ותדגיש ללקוח את המעורבות המתמשכת שלו. בפגישות העבודה עוד בטרם “סגירת החוזה” יהיו דיבורים על אסטרטגיה ברורה, צרכים של תוכן, מתחרים ופוטנציאל – ולא שיחות שטחיות על עקרונות לקידום אתרים (אותם אפשר לקרוא בחינם במאמרים המופצים לכל דורש באינטרנט), או הבטחת הבטחות, קסמים, ו”התחייבות לתוצאות”. חברת קידום אתרים מקצועית לא מתחייבת לתוצאות, היא מתחייבת לעבודה מקיפה ומקצועית. פירוט העבודה בפועל יפורט בצורה מסודרת בהסכם עבודה מקיף הלוקח בחשבון עבודה על תוכן, טכנולוגיה, יחסי ציבור, מרקום ומדידת תוצאות (KPI).

חברת קידום אתרים מקצועית היא ממש כמו משרד פרסום. מלבד האסטרטגיה לקידום אשר מתוכננת ומבוצעת לאורך זמן, יש לפתח את מעגל השיווק הדיגיטלי של הלקוח ולהרחיב אותו מידי תקופה. לרוב חברה או אדם שאינם מקצועיים, מסתפקים בלהגיע לעמוד הראשון בביטוי כלשהו, ואז ממשיכים לגבות כסף על אותה הצלחה מלפני כמה חודשים, מבלי להמשיך בעבודה מאומצת להגיע לראש התוצאות במספר רב של ביטויים ככל האפשר.

מסלול הכשרה מקצועי למקדמי אתרים ולעובדי קידום בחברות

עם התפתחות השוק, וכדי לענות על הצורך האדיר של בעלי עסקים בקידום אתרים מקצועי, החלו להופיע קורסים והסמכות, רובם בעלי ידע בסיסי, שטחי ולא מעמיק, אבל גם כמה מקורות מידע מהימנים ויסודיים הפכו למוקד למידה עבור קהילת מקדמי האתרים בישראל.

חברת דוראן ומייסדיה שימשו לאורך השנים כמרצים מובילים בג’ון ברייס, איגוד האינטרנט, אוניברסיטאות ומכללות רבות בארץ ובעולם. כחלק מהחזון שלנו לספק ידע מהימן ושירות קידום אתרים מקצועי ללקוחותינו, אנו מספקים גם מסלולי הכשרה פרטיים או ארגוניים, להכשרת מקדמי אתרים מקצועיים אשר עובדים בתוך המותג באופן פנימי (להבדיל משירותי קידום אתרים מקצועי הניתנים על ידי דוראן באופן חיצוני לעסק).

במידה והתאכזבתם ממקדם האתרים הקודם שעבדתם איתו, או שאתם פשוט לא רוצים להתאכזב מראש ומחפשים שירותי קידום אתרים מקצועי, נוכל להציע לכם שירותי קידום אתרים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר שיש.

צור קשר

צור קשר

לקוחות מספרים על הצלחות

Duran SEO
Address: 28 Remez Street Tel Aviv, Israel
Telephone Number: +972-3-5227221,
Average Rating: 5.00
Votes: 3
Reviews: 3
5.00 (3 ביקורות)
Service
אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-) 5
5 / 5

אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-)
— ניב רווח פסיכומטרי בע"מ
Service
"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם ! 5
5 / 5

"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם !
— חגית קמין, מנכ"ל ECO99FM
Service
דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :) 5
5 / 5

דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :)
— דרור אורפז, סמנכ"ל הולמס פלייס ישראל