סמינרים והדרכות בנושא קידום אתרים ושיווק באינטרנט

למה אצלנו?

לדוראן ניסיון של למעלה מ-20 שנה בבניית אתרים ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות לקידום אתרים אורגני ולשיווק דיגיטלי חכם ואוטומטי (Digital Marketing Automation).

מובילי דוראן צברו בשנים האחרונות אלפי שעות הדרכה ומציעים ללקוחותיהם סמינרים והדרכות פנימיות לעובדי החברה, במטרה להכשיר צוותים פנימיים בעבודת קידום אתרים אורגני ובפעילויות שיווק באינטרנט.

סמינרים, סדנאות יומיות והדרכות מקיפות בכל נושאי השיווק באינטרנט

מותגים רבים מודעים לעוצמה האינטרנטית שמצטברת כשבבית המותג עצמו פועל צוות קידום אתרים אורגני וצוות שיווק באינטרנט יעיל ומהוקצע.

בעוד שבזמנים שונים בתקופת חייו של המותג, ועל פי רמות ההתמחות והניסיון השונים הנדרשים בקמפיינים גדולים ומורכבים חשוב לתת לחברת קידום אתרים או סוכנות מבוססת לשיווק דיגיטלי לנהל את האסטרטגיה הנכונה ולהוביל את הקמפיין ממעוף הציפור – אך אין תחליף לבניית של צוות שיווק דיגיטל פנימי העובד בתוך המותג ופועל עם הסוכנות או חברת השיווק באינטרנט.

סמינר יום בנושא קידום אתרים אורגני או סדנת הדרכה על שיווק דיגיטלי אוטומטי באינטרנט, כזאת המכוונת בידיוק ליעדי המותג באינטרנט – הופכת את צוות השיווק הפנימי למיומן, לכזה ששולט במגוון רחב של כלי אינטרנט ויודע לבצע אינטגרציות חכמות בין קמפיינים שיווקיים שונים.

קורסים והדרכות לארגונים וחברות

  • מיפוי כלל הנכסים הדיגיטליים ורמת הנראות של המותג
  • בניית אסטרטגיה ייעודית להדרכה או הסמינר בהתאם ליעדי המותג
  • ימי הדרכה מרוכזים בבית הלקוח או באולמי הדרכה מפוארים ברחבי הארץ
  • לדוראן למעלה מ-20 שנים בבניית אתרים, קידום אורגני ושיווק דיגיטלי אוטומטי
  • שימוש בטכנולוגיות השיווק והפרסום המתקדמות ביותר באינטרנט
  • למובילי דוראן אלפי שעות הרצאות, הדרכה וליווי המותגים המובילים בישראל

קורס קידום אתרים

קורס קידום אתרים מקיף למיפוי כל הגורמים המשפיעים על קידום אתרים אורגני במנועי חיפוש.

צור קשר

צור קשר

לקוחות מספרים על הצלחות

Duran SEO
Address: 28 Remez Street Tel Aviv, Israel
Telephone Number: +972-3-5227221,
Average Rating: 5.00
Votes: 3
Reviews: 3
5.00 (3 ביקורות)
Service
אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-) 5
5 / 5

אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-)
— ניב רווח פסיכומטרי בע"מ
Service
"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם ! 5
5 / 5

"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם !
— חגית קמין, מנכ"ל ECO99FM
Service
דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :) 5
5 / 5

דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :)
— דרור אורפז, סמנכ"ל הולמס פלייס ישראל