חדשות גוגל – מיתוסים ואמיתות – שינויים מבניים ו Adsense

תוכן העניינים 1. מבוא 2. מתחרים וכתבות דלילות 3. מפת אתר,מבנה, Adsense הוספת מפת אתר מועילה בהעלאת הדירוג – מיתוס הוספת מפת אתר, אכן מועילה לגוגל לסרוק את העמוד של המאמר; אם אי אפשר למצוא את המאמר, כמובן שאי אפשר לסרוק אותו. אולם עצם הוספת המפה אינה מועילה כהוא זה לשיפור הדירוג של המאמר. בכל […]

תוכן העניינים

1. מבוא
2. מתחרים וכתבות דלילות
3. מפת אתר,מבנה, Adsense

חדשות גוגל

הוספת מפת אתר מועילה בהעלאת הדירוגמיתוס

הוספת מפת אתר, אכן מועילה לגוגל לסרוק את העמוד של המאמר; אם אי אפשר למצוא את המאמר, כמובן שאי אפשר לסרוק אותו. אולם עצם הוספת המפה אינה מועילה כהוא זה לשיפור הדירוג של המאמר. בכל אופן, ישנם מספר סיבות אחרות בגללן זה טוב להוסיף מפת אתר, והם:

• מפת האתר יכולה להועיל כאמור בסריקת המאמרים, ומאפשרת שליטה גדולה יותר ביכולת של גוגל לסרוק אותם. זה ממש כמו להגיד לגוגל – את המאמרים האלה תסרוק בבקשה.

• מפת אתר מסייעת להוסיף מטא-אינפורמציה (Meta Information), כמו תאריך הופעתם, או מילות חיפוש רלוונטיות שיסייעו לגוגל לקטלג אותם בקטגוריות מתאימות

 

שינוי מבנה העמודים, התוכן, והעיצוב משפיעים על דירוג האתר בכלל, והמאמרים בפרטאמת

שינויים דרסטיים במבנה האתר, לאחר שהתווסף כבר למנוע החדשות של גוגל, ישפיעו לבטח על יכולת הסריקה של אותו אתר. במקרים שכאלה, ניתן ליצור קשר ישירות עם מערכת התמיכה של גוגל, ולהסתייע בהם בפעולות הנדרשות בכדי לאפשר לסורק לעבוד כראוי, וגם לקבל הנחיות וטיפים במרכז התמיכה של גוגל. כמובן שאפשר ורצוי להיוועץ עם חברת קידום אתרים מקצועית המבינה באופן ספציפי במנוע החדשות של גוגל כדי להימנע ממכשולים ותקלות.

 

אם אוסיף ADSENSE באתר שלי, זה יסייע לדירוג המאמריםמיתוס

שימוש ב-ADSENSE לא משפיע כלל וכלל על היכולת של הסורק להגיע ולדרג את המאמרים בצורה טובה יותר. גוגל משתדלים להישאר אובייקטיביים ככל האפשר בכל הנוגע לדירוג מאמרים או אתרים.

מקווים שהמאמר עזר לכם, לכל שאלה נשמח לענות ולסייע – דוראן שירותי אינטרנט

 

<< לקטע הקודם

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of

בואו נתחיל שיחה