איך שתיים וחצי שורות של טקסט יעשו את כל ההבדל?

קידמת את עמוד המוצר שלך מזה חודשים והוא עדיין לא מופיע בעמוד הראשון בגוגל ? לעיתים שתי שורות של טקסט יעשו את ההבדל המשמעותי ביותר עבורך. בטיפ הקודם סקרנו את חשיבות הטייטל (הכותרת) בעמודי האתר ואת האפקט של תג זה על מנוע החיפוש. השבוע נעסוק בדבר לא פחות חשוב אשר יכול לתרום לקידום האתר שלך […]

קידמת את עמוד המוצר שלך מזה חודשים והוא עדיין לא מופיע בעמוד הראשון בגוגל ?

לעיתים שתי שורות של טקסט יעשו את ההבדל המשמעותי ביותר עבורך.

בטיפ הקודם סקרנו את חשיבות הטייטל (הכותרת) בעמודי האתר ואת האפקט של תג זה על מנוע החיפוש.

השבוע נעסוק בדבר לא פחות חשוב אשר יכול לתרום לקידום האתר שלך גוגל, דבר שיעשה את כל ההבדל בין עמוד שני למקום שני.

*דסקריפשיין

אז מה זה בעצם הדסקריפשיין?

בדיוק כפי שזה נשמע (תיאור). תיאור העמוד הוא עוד אחד מהגורמים אליו גוגל מייחס חשיבות רבה כמעט כמו לכותרת העמוד. התיאור מוצג במנוע החיפוש מתחת לכותרת תוצאות החיפוש. אורכו של התיאור הוא בערך שורה וחצי והוא קיים בכדי לספר על תועלו של העמוד או ייעודו באתר. בעלי עסקים רבים טועים כאשר הם מחליטים לרשום מגילות בתיאור הדף או רשימות של מילים כמו רשימת מכולת, דבר אשר יוצר חיתוך של התיאור במנוע החיפוש ואף פוגע בדירוג האתר והעמוד בגוגל.

לכן יש לשמור על תיאור שלא יעלה 150 תווים לכל היותר.

המלצה נוספת, לפעמים אתה רוצה לקדם כמה ביטויים בדף אחד, אך אתה לא רוצים “לדחוף” יותר מידי ביטויים בכותרת העמוד. לכן יש להזין את אותם ביטויים בתיאור, בצורת משפט תחבירי הגיוני עד שני ביטויי מפתח בכל התג לכל היותר.

• יישם את הנחיות תג התיאור על כל עמודי האתר ללא יוצא מן הכלל

• דאג שהתג יהיה עד 150 תווים

• דאג שיופיעו מילות מפתח (מקסימום שני ביטויים)

• תג התיאור מכיל משפט תחבירי המסביר את תועלו של העמוד ולא רשימת מכולת, או מגילה ארוכה של טקסט.

במידה ותרשם למדריך המלא בנושא קידום אתרך בגוגל, תוכל לקבל את כל הטיפים בצורה רציפה וממוקדת וליישמם, תוכל להחזיר את השליטה לידיים שלך ובכך לקדם את אתרך בגוגל ללא עלויות נוספות.

No Comments

השאר תגובה

צור קשר

צור קשר

לקוחות מספרים על הצלחות

Duran SEO
Address: 28 Remez Street Tel Aviv, Israel
Telephone Number: +972-3-5227221,
Average Rating: 5.00
Votes: 3
Reviews: 3
5.00 (3 ביקורות)
Service
אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-) 5
5 / 5

אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-)
— ניב רווח פסיכומטרי בע"מ
Service
"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם ! 5
5 / 5

"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם !
— חגית קמין, מנכ"ל ECO99FM
Service
דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :) 5
5 / 5

דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :)
— דרור אורפז, סמנכ"ל הולמס פלייס ישראל