פעילות בפורומים ובבלוגים

תוכן העניינים  1. מבוא 2. פרסום מאמרים 3. מבוא לפורומים 4. כיצד לאתר פורומים 5. על בלוגים   פורומים למי שלא מכיר זה המקום שבו אנשים באים כדי לפתוח דיונים בנושאים שונים, להתייעץ, להתבדח או סתם להתכתב. ישנם אינספור פורומים על גבי האינטרנט וניתן לומר שגם בישראל (שהיא אגב הוכתרה כמדינת הטוקבקים מס’ 1 בעולם) […]

תוכן העניינים 

1. מבוא
2. פרסום מאמרים
3. מבוא לפורומים
4. כיצד לאתר פורומים
5. על בלוגים

 

פורומים למי שלא מכיר זה המקום שבו אנשים באים כדי לפתוח דיונים בנושאים שונים, להתייעץ, להתבדח או סתם להתכתב. ישנם אינספור פורומים על גבי האינטרנט וניתן לומר שגם בישראל (שהיא אגב הוכתרה כמדינת הטוקבקים מס’ 1 בעולם) ישנו פורום איכותי כמעט לכל תחום שקיים.

המטרה בפעילות זו היא לתת מענה לשאלות של אנשים בתור מקצוען בתחומך ועל ידי מתן ייעוץ חינם לזכות לחשיפה ואולי אפילו ללקוחות. בפורומים מסוימים לאחר פעילות לאורך זמן ניתן לזכות בחתימה. שהיא בעצם קרדיט עם קישורים שנוסף מתחת להודעות והדיונים שבהם השתתפתם.

הקישורים הללו ניתנים לכיוון לפי איזה טקסט שתרצו וכאן הרווח הוא גם תנועת גולשים אשר ראו את התשובות שלכם וסיקרן אותם לבקר באתרכם וגם כפי שציינתי בחלק הקודם השגת קישורים אפקטיביים לאתר שלכם. למרות שפורומים נחשבים לקישורים ירודים יותר באיכות שלהם מכיוון שגוגל מודע לכך שכל אחד יכול לכתוב בפורום, התמדה על פעילות בפורומים מקצועיים ואיכותיים בתחומכם תתרום הן למיתוג שלכם והן לקידום האתר.

 

מענה בפורומים, רווח כפול – חשיפה לגולשים וקבלת קישורי קרדיט לאתרכם

ניהול פורום – מיתוג משמעותי

מקצוענים בעלי תעודות יכולים לזכות לנהל פורום. מנהל פורום הוא האדם האחראי על תחום מסוים כגון הפורום לייעוץ משפטי, פורום אף אוזן גרון וכו’… המטרה שלו היא מצד אחד לשמור על הסדר בפורום ולראות שאין אנשים שמנסים לפגוע או להרוס את הפורום.

מצד שני מטרתו היא להוות את המומחה המרכזי בפורום ולענות לאנשים על השאלות שלהם. כדי לנהל פורום דרוש זמן פנוי (לפחות שעה ביום) ויש בכך לא מעט התעסקות. אם החלטתם לנהל פורום שימו לב שמתקיימים התנאים הבאים על מנת שתוכלו להרוויח מכך את המיתוג שלכם.

אופן הצגת מנהל הפורום

ניהול פורום מסיר למעשה את הצורך בתשלום למנהל פורום מצד בעלי האתר ולכן זה הרווח של אותו באתר בהקצאת התפקיד למקצוען בתחום. הצד שלכם בסיפור הוא החשיפה. וודאו באופן בהיר כי הולכת להיות מוצגת תמונה שלכם, עם פירוט אודותיכם וקישור לאתר שלכם בתמורה לניהול.

כאשר מדובר באתרים איכותיים הם לא תמיד יסכימו לכך וכאן זה לגמרי בידיים שלכם. אם תשווקו את עצמכם מספיק ותציגו את עצמכם כמישהו ששווה לאותו אתר להחזיק כמנהל פורום אתם יכולים לקבל גם תיאור, גם תמונה וגם קישור ממוקד לאתר שלכם.

לסיכום

ניהול פורום תורם רבות למיתוג שלכם כמומחים מכיוון שאתם למעשה נותנים ייעוץ חינם למי שמבקש ונחשפים לקהל שעלול להזדקק לשירותכם. כמה שתהיו יותר אדיבים ומקצועיים כך יגדלו הסיכויים שהגולשים יזכרו אתכם לטובה כאשר תגיע העת להתעניין בשירותים שאתם מעניקים.

עלינו לקחת בחשבון כי לא כל אחד יבחר באופציה זו ולכן ישנה פעילות רגילה שניתן לעשות בפורומים מבלי להיכנס לנושא הניהול ופשוט לפעול בצורה פעילה בדיונים השונים. בקטע הבא נלמד לזהות את הפורמים האיכותיים על מנת לא לבזבז משאבים יקרים במקומות הלא נכונים.

<< לקטע הקודם לקטע הבא >>

No Comments

השאר תגובה

צור קשר

צור קשר

לקוחות מספרים על הצלחות

Duran SEO
Address: 28 Remez Street Tel Aviv, Israel
Telephone Number: +972-3-5227221,
Average Rating: 5.00
Votes: 3
Reviews: 3
5.00 (3 ביקורות)
Service
אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-) 5
5 / 5

אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-)
— ניב רווח פסיכומטרי בע"מ
Service
"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם ! 5
5 / 5

"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם !
— חגית קמין, מנכ"ל ECO99FM
Service
דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :) 5
5 / 5

דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :)
— דרור אורפז, סמנכ"ל הולמס פלייס ישראל