כך תשפר את הופעת אתרך על ידי שימוש במילות מפתח

בשבוע שעבר כתבנו איך לשפר את איכות התוכן באתר ואיך לבצע מחקר ביטויים נכון. השבוע נעסוק בשילובם של אותם ביטויים באתר. אחת הטעויות הגדולות של בעלי אתרים היא שילובם הלא נכון של ביטויים מסוימים באתר. כלומר הרבה אנשים נוטים לדחוס יתר על המידה ביטויים בדפים שונים, בין אם זה בדף הבית או בין אם זה […]

בשבוע שעבר כתבנו איך לשפר את איכות התוכן באתר ואיך לבצע מחקר ביטויים נכון. השבוע נעסוק בשילובם של אותם ביטויים באתר.

אחת הטעויות הגדולות של בעלי אתרים היא שילובם הלא נכון של ביטויים מסוימים באתר. כלומר הרבה אנשים נוטים לדחוס יתר על המידה ביטויים בדפים שונים, בין אם זה בדף הבית או בין אם זה בדפים הפנימיים.

דחיסה של ביטויים בדף הבית נחשבת כיום כטכניקה פסולה שבשילוב עם עוד פרמטרים יכולים לגרום לנקיטת סנקציות על האתר ואף לעונשים חמורים כמו הרחקה מהאינדקס של גוגל., מצב שלא תרצה להתקל בו עם אתר העסק שלך.

אז מה ניתן לעשות ? איך אתה בעצם יוצר היררכית ביטויים נכונה בדפי האתר ?

במספר צעדים פשוטים תוכל לבנות היררכיית ביטויים מנצחת:

בחירת ביטויים מראש: הגדר את מספר הביטויים שבהם אתה רוצה שהאתר יעסוק. לדוגמה: אם האתר שלך עוסק במוצרי מטבח כמו תנורים מקררים וכו' אין צורך להתחיל לדחוס אל האתר ביטויים הקשורים למערכות ישיבה וחדרי שינה רק מפני שיש לזה נפח חיפושים גבוה. גוגל קובע רלוונטיות וסמכותיות בין היתר על פי כמה האתר ממוקד בנושא שלו. ככל שתהיה יותר ממוקד בנישה שלך כך תקבל ציון רלוונטיות גבוה יותר לביטויים המנצחים שלך.

דחיסת ביטויים בדף הבית: לא פעם ולא פעמיים בעלי אתרים שדוחסים ביטויים רלוונטיים בדף הבית בתקווה שזה יביא לעלייה ברלוונטיות שלהם אל מול גוגל . אז זהו, שלא רק שזה לא מביא לעלייה ברלוונטיות אלא זה ממש יכול לעשות נזק גם אם הביטויים הם רלוונטיים לתחום העיסוק. דחיסת ביטויים היא טכניקה די ישנה ומאוד פסולה שלצערי עדיין משתמשים בה. אל "תעמיס" יותר מידי ביטויים בדף הבית. היחס הנכון הוא בערך הופעה של 1% ביטוי לכל 100 מילים משמע פעם אחת. 200 מילים, פעמיים וכן הלאה..

בחירת עמודי קטגוריה: אחד הסעיפים היותר חשובים שיש ליישם. דמיין את האתר שלך כפירמידה, כאשר דף הבית יושב בשפיץ העליון וממנו מסתעפים מדרגות מדרגות עד לתחתית הפירמידה. אותן מדרגות הן בעצם עמודי הקטגוריה. חשוב מאוד ליצור את אותם עמודים עם ביטויי מפתח בעלי נפח חיפושים ורלוונטיות גבוהה. ברגע שתנאי זה ימולא הפירמידה תהיה מושלמת. כמובן שבפי הקטגוריה יש למלא אחרי אותן ההוראות כמו בכל דף לגבי התוכן שמוזן אליהם.

לסיכום: הקפד לשמור על הכללים שרשומים בטיפ זה. הרבה בעלי אתרים נוטים ליפול אל טכניקות פסולות, כעת יש לך את הכלים לכתיבה נכונה של דפי האתר שלך.

בהצלחה.

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of

בואו נתחיל שיחה