טיפים לבניית קישורים – קישורים מאתרי ממשלה

תוכן העניינים 1. מבוא 2. סוגי קישורים 3. אתרי ממשלה 4. אתרים אקדמאים 5. כיצד מזהים אתרים ברי סמכא – מבוא 6. כיצד מזהים אתרים ברי סמכא – המשך 7. אתרים ברי סמכא 8. מתחרים , בלוגים ואתרי נישה   אתרי חינוך ואתרי ממשלה כפי שנאמר במאמר הקודם, הקישורים החזקים ביותר שניתן להשיג בארץ לקידום […]

תוכן העניינים

1. מבוא
2. סוגי קישורים
3. אתרי ממשלה
4. אתרים אקדמאים
5. כיצד מזהים אתרים ברי סמכא – מבוא
6. כיצד מזהים אתרים ברי סמכא – המשך
7. אתרים ברי סמכא
8. מתחרים , בלוגים ואתרי נישה

קידום אתרים - בניית קישורים

 

אתרי חינוך ואתרי ממשלה

כפי שנאמר במאמר הקודם, הקישורים החזקים ביותר שניתן להשיג בארץ לקידום אתרים הם קישורים ממשלתיים ומאתרי חינוך. בקטע הקרוב ניתן מספר רעיונות וטיפים כיצד ניתן להשיג קישורים מסוג זה.

 

אז איך משיגים קישורים ממשלתיים ?

  • אתר מכון הייצוא, export.gov.il מציע דמי חברות וניתן לקבל קישור לאתרכם אם אתם חברים באיגוד, זה עולה אמנם דמי חברות מסוימת, אך הקישור שווה זהב.
  • אתר איגוד לשכות המסחר אינו מוגדר אתר ממשלה אף עם סיומת org.il, הצטרפות לאיגוד מזכה באיזה שהיא צורה ליצור פרופיל אישי באתר, בידקו כיצד אתם יכולים לשלב את העסק שלכם.
  • ישנם פורומים ממשלתיים רבים הפתוחים לציבור, חפשו באתרים הממשלתיים אגפי פורום ואם תגיבו ברלוונטיות אתם עשויים לזכות בקישור.
  • הנה רשימה של אתרים ממשלתיים, עברו על האתרים השונים, חפשו פורומים או בדקו אם יש לכם מה להציע לאתר מבחינת תוכן או רלוונטיות של החברה שלכם לנושא, לדוגמה יש אתר שלם בנושא ההתיישבות בגליל, תושבי הגליל יכולים לפרסם את עצמם אם יש להם משהו מספיק רלוונטי לתת. הנה הקישור
  • הנה עוד אתר שאם יש לכם אתר מספיק חזק ורלוונטי תוכלו לקבל ממנו קישור באתרים המומלצים http://www.my-or.org.il
  • אם אתם בעלי פרויקט שמקבל חסויות מארגונים ממשלתיים או רפואיים כלשהם, דאגו לבקש קישורים מכל האתרים של הספונסרים שלכם.

 

כמעט לכל רשות מקומית היום יש אתר משלה, אתרי עירייה, אתרי קהילה ועוד. בדקו באיזור שלכם איזה אפשרויות האתר מציע לקהל הרחב, כמעט תמיד יש משהו שאפשר לעשות.

אם יש לכם אתר חזק מאוד בתחומים מקבילים למשרדי ממשלה שונים באינטרנט פנו למנהל האתר או לאחראי האינטרנט, יכול להיות שהוא יסכים להחלפת קישורים אם האתר מספיק אטרקטיבי.

לסיכום, כל מי שמבין את החשיבות של קישורים מהדרג הזה יודע ששווה להתאמץ בשבילם ולעשות הרבה שיעורי בית. גם מחיפושים בגוגל כגון "אתרי ממשלה" או "אתרי עירייה" ניתן להגיע לכל מיני אתרים ממשלתיים ועירוניים ולהעמיק בחיפושים.

בקטע הבא ניתן רעיונות להשגת קישורים מאתרים חינוכיים ומאתרים ברי סמכא.

 

<< לקטע הקודם לקטע הבא >>

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of

בואו נתחיל שיחה