טיפים לבניית קישורים – אתרים ברי סמכא (מבוא)

תוכן העניינים  1. מבוא 2. סוגי קישורים 3. אתרי ממשלה 4. אתרים אקדמאים 5. כיצד מזהים אתרים ברי סמכא – מבוא 6. כיצד מזהים אתרים ברי סמכא – המשך 7. אתרים ברי סמכא 8. מתחרים , בלוגים ואתרי נישה   אתרים ברי סמכא הם אתרים שגוגל מחשיב מהימנים ונקראים באנגלית (trusted rank) קישורים מאתרים אלו […]

תוכן העניינים 

1. מבוא
2. סוגי קישורים
3. אתרי ממשלה
4. אתרים אקדמאים
5. כיצד מזהים אתרים ברי סמכא – מבוא
6. כיצד מזהים אתרים ברי סמכא – המשך
7. אתרים ברי סמכא
8. מתחרים , בלוגים ואתרי נישה

 

אתרים ברי סמכא הם אתרים שגוגל מחשיב מהימנים ונקראים באנגלית (trusted rank) קישורים מאתרים אלו חזקים ואיכותיים מאוד וכאשר הם צוברים וותק (שנה ויותר) כוחם גובר עוד יותר.

אז לפני שניתן טיפים מעשיים איך להשיג קישורים מהסוג הזה, כדאי שנלמד לזהות אותם.

סוג אחד של אתרים ברי סמכא קל מאוד לזהות, הם מופיעים במקום הראשון בתחום תחרותי ויש מתחתיהם לינקים מתוך האתר שפתוחים לרווחה. אלו הם אתרים ברי סמכא מבחינת גוגל.

כמובן שדבר הזה קורה גם שמחפשים שם של חברה או אתר מסוימים (כמו:בזק, דפי זהב, הומלס וכו’) אך לא על המקרה הזה אנחנו מדברים.

הסיבה שכאשר נכתוב דפי זהב לדוגמא, נקבל את התוצאה כך :

 

 

היא בגלל אופי שאילתת החיפוש. לפני זמן לא רב מדיי הודלף לרשת מסמך של מחלקת הדירוג האנושי של גוגל (מחלקה שמורכבת ממש ממדרגים שיושבים כל היום ומקטלגים תוצאות ברשת לפי שאילתות מסוימות) ובמסמך הזה כתוב בבירור שגוגל מבדילה כיום בין שלושה סוגים של שאילתות חיפוש ברשת:(קישור להורדת המסמך)

חיפוש מידע, חיפוש קנייה, וחיפוש ניווט. חיפוש ניווט זה המקרה שבו השאילתה היא בעצם שם של חברה מסוימת או אתר. ולכן כמעט תמיד שתחפשו שם מדויק של אתר או חברה תקבלו תוצאה כפי שאתם רואים בתמונה. אך אין מדובר באתר בר סמכא במקרה הזה, אלא תוצאה של שאילתת “חיפוש ניווט”.

בשאילתת חיפוש מידע לעומת זאת , כשהביטוי המחופש הוא בעצם חיפוש אחר מידע, כמו, חתונה, הריון, בריאות וכו’ כאן בהחלט תוצאות שעומדות יפה ופתוחות בצורה זו הם בהחלט אתרים ברי סמכא.

 

<< לקטע הקודם לקטע הבא >>

2 Comments

דרור שתיוי on 12 בדצמבר 2001

לצוות דוראן שלום
רציתי לשאול האים יש היום הרבה אתרים ברי סמכא ? ומה הסיכוי להשיג מהם קישורים?

השאר תגובה

צור קשר

צור קשר

לקוחות מספרים על הצלחות

Duran SEO
Address: 28 Remez Street Tel Aviv, Israel
Telephone Number: +972-3-5227221,
Average Rating: 5.00
Votes: 3
Reviews: 3
5.00 (3 ביקורות)
Service
אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-) 5
5 / 5

אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-)
— ניב רווח פסיכומטרי בע"מ
Service
"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם ! 5
5 / 5

"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם !
— חגית קמין, מנכ"ל ECO99FM
Service
דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :) 5
5 / 5

דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :)
— דרור אורפז, סמנכ"ל הולמס פלייס ישראל