טיפים לבניית קישורים – המדריך המלא

תוכן העניינים  1. מבוא 2. סוגי קישורים 3. אתרי ממשלה 4. אתרים אקדמאים 5. כיצד מזהים אתרים ברי סמכא – מבוא 6. כיצד מזהים אתרים ברי סמכא – המשך 7. אתרים ברי סמכא 8. מתחרים , בלוגים ואתרי נישה   לאחר קריאה מרובה על שיטות לבניית קישורים בארץ ובחו”ל, הייתי חייב לכתוב את המאמר הזה […]

תוכן העניינים 

1. מבוא
2. סוגי קישורים
3. אתרי ממשלה
4. אתרים אקדמאים
5. כיצד מזהים אתרים ברי סמכא – מבוא
6. כיצד מזהים אתרים ברי סמכא – המשך
7. אתרים ברי סמכא
8. מתחרים , בלוגים ואתרי נישה

 

לאחר קריאה מרובה על שיטות לבניית קישורים בארץ ובחו”ל, הייתי חייב לכתוב את המאמר הזה שלמעשה יציע אחת ולתמיד מענה לבניית קישורים בארץ. הרבה מהמידע על הפלטפורמות החברתיות בחו”ל ואתרים אחרים המשמשים מקדמי אתרים בחו”ל לא ממש עוזרים לנו בקידום אתרים בשפה העברית. הקטע הקרוב נקרא המדריך לבניית קישורים בישראל , ואני מקווה שתפיקו ממנו את המיטב.

כולנו יודעים איזו חשיבות עצומה יש לנושא הקישורים הנכנסים בתחום קידום אתרים. קישורים נכנסים מהווים אחד הגורמים המכריעים בהתקדמות האתר בתוצאות החיפוש בגוגל. אתרים המופיעים בעמוד התוצאות הראשון בתחומים תחרותיים מגובים תמיד על ידי פרופיל קישורים נכנסים מגוון ואיכותי.

אז איך משיגים קישורים בישראל ? רבים מכם בוודאי קראו מאמרים שמספרים לכם על DIGG, TECHNORATI ושמות נוספים של אתרים בחו”ל המשמשות בין היתר ככלים לקידום אתרים.

אבל כאשר אנחנו מקדמים אתרים בארץ, אתרים בחו”ל לא עוזרים לנו במיוחד בקידום אם בכלל. וכאן עלינו לפעול בצורות אחרות לגמרי. ההבדלים בין האינטרנט העולמי לבין ביצת האינטרנט הקטנה הישראלית דורשים אסטרטגיות קידום שונות (לטוב ולרע).

בגלל כמות האתרים הנמוכה יחסית בארץ לעומת האינטרנט העולמי ולאור העובדה שעברית מדוברת רק בישראל הרבה יותר קשה להשיג קישורים איכותיים בארץ. אם יכולנו בחוץ לארץ למצוא עולם מופלא על עשרות אלפי בלוגים המתאימים לנישה שלנו הרי שבישראל קהילת הבלוגים מפותחת הרבה פחות בעשרות מונים.

כמות הגולשים בארץ נמוכה לאין שעור לעומת מאות מיליוני גולשים באינטרנט העולמי שמייצרים עוד ועוד תוכן, אתרים ובלוגים, אז איך בכל זאת עושים את העבודה ?

לפני שניגש ללב העניין כדאי שנלמד להבדיל בין סוגי קישורים וחשיבותם ואז לפעול בחכמה למימוש התכנית שלנו. הבנת סוגי הקישורים הקיימים ומשקלם תסייע לנו להבין כמה מאמץ עלינו להשקיע בהשגת כל קישור ומתי מוטב לא להשקיע מאמצים מיותרים בהשגת קישורים חסרי ערך עבור האתר ולבזבז זמן יקר.

 

הפירוט המלא בקטע הבא.

 

המשך >>

No Comments

השאר תגובה

צור קשר

צור קשר

לקוחות מספרים על הצלחות

Duran SEO
Address: 28 Remez Street Tel Aviv, Israel
Telephone Number: +972-3-5227221,
Average Rating: 5.00
Votes: 3
Reviews: 3
5.00 (3 ביקורות)
Service
אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-) 5
5 / 5

אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-)
— ניב רווח פסיכומטרי בע"מ
Service
"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם ! 5
5 / 5

"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם !
— חגית קמין, מנכ"ל ECO99FM
Service
דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :) 5
5 / 5

דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :)
— דרור אורפז, סמנכ"ל הולמס פלייס ישראל