פעילות בבלוגים והקמת בלוג אישי

תוכן העניינים  1. מבוא 2. פרסום מאמרים 3. מבוא לפורומים 4. כיצד לאתר פורומים 5. על בלוגים   בלוג אישי הוא אמצעי רב עוצמה למיתוג אישי וליצירת מקור מתעניינים שופע וקוראים נאמנים. זהו למעשה אתר אישי מאוד פשוט שניתן להקים בחינם במגוון של אתרי בלוגים. ישנם פלטפורמות רבות כגון בלוגר, וורדפרס, קפה דה מרקר ועוד. […]

תוכן העניינים 

1. מבוא
2. פרסום מאמרים
3. מבוא לפורומים
4. כיצד לאתר פורומים
5. על בלוגים

מיתוג באינטרנט בעזרת בלוג אישי

 

בלוג אישי הוא אמצעי רב עוצמה למיתוג אישי וליצירת מקור מתעניינים שופע וקוראים נאמנים. זהו למעשה אתר אישי מאוד פשוט שניתן להקים בחינם במגוון של אתרי בלוגים. ישנם פלטפורמות רבות כגון בלוגר, וורדפרס, קפה דה מרקר ועוד.

ההקמה של הבלוג היא בחינם ולוקחת מספר דקות, היא מאוד דומה למעשה לפתיחת משתמש דואר אלקטרוני, כך שאין סיבה לפחד מהקמת בלוג. תעשו קפה, שבו בסבלנות ועקבו אחר ההוראות. בדרך כלל התהליך פשוט מאוד.

ומה עושים אם לא התחברתם לפלטפורמה מסוימת או שאינה מובנת לכם? סגרו את החלון והמשיכו לאתר הבלוגים הבא עד שתמצאו את זה שאתם מתחברים אליו – תרתי משמע.

 

מה עושים בבלוג ?

ובכן הבלוג בנוי כך שתוכלו לפרסם מאמרים, תמונות וקטעי וידאו ולעורר תגובות מצד הקוראים שלכם,לענות להם ולהפנות אותם למקורות אחרים באינטרנט. תחשבו מה אתם יכולים לתת בעל ערך לקוראים שלכם והתחילו לפרסם את המאמרים שלכם בבלוג האישי שלכם.

הקפידו על קצב קבוע של פרסום. ככל שתגדלו ותנועת המבקרים בבלוג שלכם תגדל כך סביר להניח שתרצו לעדכן את הבלוג לעיתים תכופות יותר כדי להשאיר את קוראיכם הנאמנים שירצו לראות תוכן טרי ורענן אחת לכמה ימים. בתור התחלה פרסום של קטע אחד בשבוע הוא די והותר ולפעמים הוא קצב טוב גם עבור בלוגרים וותיקים שמשקיעים זמן ביצירת הכתבות שלהם.

 

היתרונות של הבלוג האישי

הבלוג האישי הוא שלכם לחלוטין. וודאו שבחרתם אתר בלוגים שיש בו כמות גדולה של בלוגרים פעילים כדי להבטיח את האיכות של הבלוג ושהוא גם יישאר פעיל ולא יוסר או יימחק (כמעט ואין מקרים כאלה אז אין סיבה לדאגה).

אתם יכולים להוציא קישורים מהבלוג שלכם לאתר שלכם ועל ידי כך לחזק אותו עוד. למעשה אם יש לכם יותר זמן פנוי אתם יכולים לנהל מספר בלוגים באתרים שונים. אם תצליחו לייצר תוכן איכותי עבור כל הבלוגים שלכם תזכו לקישורים איכותיים ממספר מקורות. אך גם ניהול של בלוג אישי אחד יכול להיעשות מוצלח ומניב עבורכם.

 

לסיכום

מיתוג אישי לוקח זמן אבל שווה את ההשקעה. כאשר אתם עסק בתחילת דרכו הדרך עשויה להיראות לכם ארוכה והרפתקנית. אבל כל מי שהלך בדרך זו באופן עקבי הניב לעצמו מקור תעבורת גולשים ממוקדים באינטרנט. יש לכך כוח ותמיכה חשובה בכל עסק.

האינטרנט הוא המקום שבו אנשים מחפשים כיום את רוב הדברים ואם לא ניתן יהיה למצוא אתכם שם אז הלקוחות הפוטנציאליים שלכם פשוט ימצאו את המתחרה שלכם שהשכיל לעשות לעצמו קידום.

התחומים שבהם ניתן להתברג היא אינסופית ואין כמעט שום מקצוע שקיים שלא מחפשים אותו באופן חודשי קבוע. זה עניין של לקחת החלטה ולהתחיל לבצע את הפעילות שלכם. מספיק להתחיל בשעה ביום. למעשה מספיק להתחיל בכל פרק זמן שיש לכם. כי בסופו של דבר גם פעולות קטנות לאורך זמן יביאו אתכם קרוב יותר ליעד.

במאמר הבא שאפרסם אדבר על השימוש ברשתות חברתיות כמקור לקידום האתר שלכם והבאת תנועת מבקרים איכותית להיחשף אליכם, לבלוגים ולאתר האישי שלכם.

 

<< לקטע הקודם

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of

בואו נתחיל שיחה