קידום אתרים במנועי חיפוש מגוונים ברחבי האינטרנט

קידום אתרים במנועי חיפוש מגוונים ברחבי האינטרנט

קידום אתרים אורגני נחשב לאפיק השיווק המשתלם ביותר

דוראן מציעה שירותי קידום אתרים במנועי חיפוש שונים ומגוונים, בשפות ובמדינות מרובות ברחבי האינטרנט. צוות המומחים של דוראן מגבש ניסיון של למעלה מ-20 שנים ומשלב את טכנולוגיות הבנייה וקידום האתרים המתקדמות ביותר המכוונות למנועי חיפוש באינטרנט.

ניתן לקדם ולשווק אתרים ועסקים בכל מיני פלטפורמות אינטרנטיות, אך מבין כל הצורות קידום אתרים במנועי חיפוש נחשב לאפיק הכדאי, האפקטיבי, אך יותר מכל הרווחי ביותר למותגים ועסקים בארץ ובעולם.

מנוע חיפוש הוא המקום אליו מגיע גולש שרוצה לדעת משהו, לבצע פעולה כלשהי, או כמובן לרכוש מוצר או שירות. להבדיל מפלטפורמות אינטרנטיות שמטרתן היא לספק לגולש חוויה, לייצר לו מערכות יחסים, לאפשר לו בילוי פנאי או עיון חדשותי, בהן פעולות פרסום נחשבות לאגרסיביות (באנרים, פופ-אפים וכדומה) מכיוון והגולשים מתעסקים במשהו מסוים והמפרסם רוצה למשוך את תשומת לבם למשהו אחר –גולשים המגיעים לאתרים דרך מנועי חיפוש כבר מחפשים משהו, רוצים משהו, יודעים מה הם רוצים או רק בודקים איפה לעשות את זה. תשומת הלב שלהם כבר ממוקדת בתוצאות, בביצוע פעולות שקשורות לצרכים שלהם. במילים פשוטות, רק מול מנוע חיפוש אנשים יושבים עם כרטיס האשראי שלהם ומחפשים איפה להזין את פרטיו, לא בפייסבוק, לא בטוויטר, לא ביוטיוב ולא באתרי תוכן.

קידום אתרים במנוע החיפוש הגדול בעולם - Google Search Engine

גוגל היא פלטפורמת החיפוש הפופולארית בעולם, ובישראל מחזיקה כ-99% מהחיפושים בעברית. ברבות השנים פיתחה גוגל אלגוריתם מורכב וייחודי שסורק פשוטו כמשמעו כל דף אינטרנטי ומסווג אותו בצורה מיטבית לביטויי חיפוש שמקישים גולשים.

עבודת קידום אתרים בגוגל היא תהליך שמשלב את התוכן, הטכנולוגיה, ויחסי הציבור של אתר או עסק ומכוון אותם בצורה חכמה לביטויי החיפוש האידיאליים עבור האתר והלקוחות הפוטנציאליים שלו.

קידום אתר בגוגל בביטויים שאינם מדוייקים, עלולן למשוך לקוחות פחות רלוונטיים ובכך למעשה להפוך את קמפיין הקידום ללא כדאי עבור הלקוח. מחקר מילים נכון והבנה עמוקה של האלגוריתמים המניעים את גלגלי השיניים הפנימיים של גוגל, בשילוב אסטרטגיה “לבנה” (WhiteHat – הכוונה לאנרגיה שאינה כוללת ספאם) וביצוע לאורך זמן של פעולות קידום אתרים יכולה להביא למצב בו אתר אינטרנט מוכר כ”אוטוריטה” בקבוצת ביטויי חיפוש בגוגל ועל ידי כך לצבור כמות עצומה של גולשים ולקוחות. שליטה על קבוצת ביטויי חיפוש בגוגל מהווה עוצמה בלתי רגילה עבור אתר אינטרנט או עסק דיגיטלי.

קידום אתרים אורגני במנועי חיפוש אחרים

בשפות שונות ובמקומות שונים בעולם ישנם מנועי חיפוש אשר להבדיל מישראל, כן נוגסים בנתח משמעותי משוק החיפוש ומהווים מוקד לעבודת קידום אתרים ייעודית וייחודית לאופי האלגוריתמים שלהם. ניתן להגיד שמנוע החיפוש גוגל הוא המנוע המתקדם ביותר, החדשני ביותר, וברוב המקרים מספיק לכוון את עבודת הקידום על פי התקנים שלו – וכך גם באופן טבעי הדבר “תופס” גם במנועי חיפוש אחרים – אך ישנם גם מקרים רבים בהם דווקא כדאי לכוון את עבודת הקידום לתקנים ושיטות הסריקה של מנועים אחרים, מכיוון והתפוקה השולית הנוספת שירוויח העסק או האתר הופכת למשמעותית ולא שולית כלל וכלל.

קידום במנוע החיפוש בינג - Bing Search

בינג הוא מנוע החיפוש השני בגולדול בעולם. הגם שאינו מגיע לקרסוליו של גוגל (מחזיק באחוזים בודדים בחיפושים העולמיים) נחשב למשמעותי מאוד בארה”ב ובעולם כולו ושורש החוזקה שלו נעוץ בטבע המיוחד שלו.

בינג הוא מנוע החיפוש הדיפולטיבי (ברירת המחדל), הראשוני, והראשי של כמעט כל המחשבים הביתיים בעולם. דפדפן האקספלורר המותקן בכל מחשב עם התקנת מערכת “חלונות” (Windows) מכוון את הגולשים באופן ישיר ומיידי למנוע החיפוש בינג ובכך מקבע באופן ראשוני למשתמשים חדשים את השימוש בו. גולשים הנשארים להשתמש בבינג ולא עוברים לדפדפן כרום ולמנוע החיפוש גוגל נחשבים לקהל בעל אופי ייחודי המתאים לעסקים ולאתרי אינטרנט מסויימים.

קידום אתרים ביאנדקס - Yandex Search Engine

יאנדקס הוא ללא ספק מנוע החיפוש הגדול ברוסיה. אומנם בחישוב בסיסי של כמויות החיפושים בפועל ישנו רק ייתרון קל (כ-60% ליאנדקס לעומת כ-40% לגוגל) האופי הייחודי של יאנדקס במערכת המשלבת מנוע חיפוש, אתרי תוכן, שירותים שונים (מוניות, משלוחים ועוד) מציב אותה כשליטה על החיפוש ברוסיה. ליאנדקס גאווה גדולה במנוע החיפוש המקומי שפותח על ידים ברוסיה מולדתם, והתקנים הייחודיים שלו מציבים דגשים מעט שונים לרכיבי הקידום (התייחסות שונה לעמודי הבית בהצגה בביטויי חיפוש, שירותי מפות באינדוקס שונה מגוגל, שוני מהותי בחישוב איכות קישורים נכנסים ועוד)

קידום במנועי חיפוש מגוונים לאתרים בשפות שונות

ישנם אינספור מנועי חיפוש בשפות שונות המופעלים במדינות שונות ולהם אופי ייחודי.

בשלבי הכנת האסטרטגיה הנכונה לקידום אתרים במנועי חיפוש, צריך קודם כל לבצע מחקר לגבי מהם השפות השונות או מנועי החיפוש שנראים רלוונטיים ביותר למותג הנדרש לקידום.

צור קשר

צור קשר

לקוחות מספרים על הצלחות

Duran SEO
Address: 28 Remez Street Tel Aviv, Israel
Telephone Number: +972-3-5227221,
Average Rating: 5.00
Votes: 3
Reviews: 3
5.00 (3 ביקורות)
Service
אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-) 5
5 / 5

אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-)
— ניב רווח פסיכומטרי בע"מ
Service
"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם ! 5
5 / 5

"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם !
— חגית קמין, מנכ"ל ECO99FM
Service
דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :) 5
5 / 5

דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :)
— דרור אורפז, סמנכ"ל הולמס פלייס ישראל