כלי קידום אתרים

קידום אתרים מצריך שימוש בכלים רבים, ישנם כלים שמנתחים מבנים פנימיים של אתר, מודדים תחרותיות בענפים שונים, מדווחים על מיקומים, מסייעים במחקרי מילות מפתח, מאתרים שגיאות קוד והרשימה עוד ארוכה… הנה רשימה של כלים מועדפים עלינו מהמקצועיים בשוק.     MOZBAR– המדדים של MOZ מהווים פאקטור מעולה לבחירת מקורות לקישורים, האלגוריתם שהם הרכיבו ללא ספק […]

קידום אתרים מצריך שימוש בכלים רבים, ישנם כלים שמנתחים מבנים פנימיים של אתר, מודדים תחרותיות בענפים שונים, מדווחים על מיקומים, מסייעים במחקרי מילות מפתח, מאתרים שגיאות קוד והרשימה עוד ארוכה… הנה רשימה של כלים מועדפים עלינו מהמקצועיים בשוק.

 

 

MOZBAR– המדדים של MOZ מהווים פאקטור מעולה לבחירת מקורות לקישורים, האלגוריתם שהם הרכיבו ללא ספק נותן מידע מצוין , DA וPA בשילוב עם google pagerank יכול לתת תוצאות נפלאות לכל מבצע מחקר קישורים, והסרגל חינמי!
FIREBUG – תוסף לדפדפן פיירפוקס שמאפשר אופטימיזציה מדוקדקת לאלמנטים מסוג JAVA בעמוד, איתור בעיות CSS, סרבולים בקוד ושיפור מהירויות. התוסף אפילו מציג בזמן אמת איזה חלק מהקוד המסומן מציג איזה חלק מהדף. כלי בלתי נפרד מהארסנל של כל מקדם אתרים.
Authoritylabs – שירות בדיקת מיקומים יומי מהמובילים בעולם. אמנם לא פועל טוב בשפה העברית אך ללא ספק מהווה כלי חזק שאנחנו ממליצים עליו לכל השפות האחרות לבדיקת מיקומים. ניתן ליצור גרפים ודוחות אוטמטיים ואף לשלוח אותם במייל לעצמכם או ללקוחות
PIWIK – נמאס לכם מגוגל אנליטיקס? יש פתרון מעולה שקוראים לו PIWIK, מערכת קוד פתוח שקהילת המפתחים שלה מייצרים עוד ועוד תוספי מדידה. ניתן להוריד בחינם ולאחסן את כל המידע על שרתים משלכם, ואפשר להפסיק לנדב מידע לגוגל.
A1 sitemap generator – תכנה בעיניי מהמובילות בעולם בניתוח מבנה אתר פנימי ויצירת מפות אתר. התכנה אופיינה ביחד עם צוות ישראלי ומאפשרת לשלוט בהתנהגות העכביש ועל ידי כך ללמוד הרבה מאוד על המבנה הארכיטקטוני של כל אתר ולאתר תקלות שפוגעות בקידום, קישורים שבורים ועוד…
AWEBER – מערכת דיוור אלקטרוני מהוותיקות בעולם האינטרנט, AWEBER מאפשרת מדידות חזקות של כל פעילות השיווק בדואר אלקטרוני שלכם ולמי שיודע לעבוד איתה היא מביאה תוצאות מרשימות בהחלט.
Google webmaster tools – כלי מאוד חשוב שמאתר את כל השגיאות שגוגל מוצא באתר האינטרנט, חשוב מאוד להתייחס בכובד ראש לכל ההערות שנותנת המערכת שכן רוב התקלות שמדווחות שם גורמות לגוגל להסיר דפים מתוך האתר בגלל כפילויות תוכן ובעיות נוספות.
Server header Checker – כלי המאפשר לנו לדעת קוד החזרה של דפים, זה משמש בעיקר במעבר אתרים או מעבר פלטפורמות, או כאשר אנו מבצעים הפניות 301. השימוש בו נעשה על מנת לאתר הפניות שלא בוצעו כהלכה ולמנוע אובדן PR
Spider View – כלי המאפשר לנו לנתח לעומק מבנה קישורים, קישורים אבסולוטיים, דחיסות מילות מפתח ודברים נוספים. זה חשוב מאוד כדי לבדוק תקינות של מערכות ניהול תוכן ומבנה קישורים שעלול לגרום לדירוג לא טוב של דף הבית.
Wayback machine – כלי מעולה שנותן לנו לראות את כל הגרסאות השמורות של אתר אחורה בזמן, כולל וותק אמיתי וגיל של האתר וניטור כל הפעילות שנעשתה בו, כך ניתן לאתר עונשים שהיו ולאמוד שווי של אתר לפי מה שהתרחש בו בחלוף הזמן.
Copyscape – כלי המאפשר לנו לזהות העתקות תכנים ברשת. הכלי משמש בעיקר כדי לאתר גניבת תכנים ולהימנע מפרסום של תכנים שכבר מפורסמים ברשת כיום. כלי מעולה שמראה לנו בדיוק אילו אתרים מעתיקים מהאתר שבחרנו.
SEOCHAT – בלוג עולמי מהידועים בעולם, טיפים ממקצוענים, חדשות בתחום וכל המידע שחשוב לדעת בקידום אתרים. בין הכותבים מנכ”לים של חברות קידום מצליחות וגם מתפרסמים ראיונות עם אנשי מפתח בגוגל ומגופים גדולים אחרים בדרך כלל הרבה לפני שכתוב במקומות אחרים ברשת על כך.

כמובן שזוהי רק רשימה חלקית של הכלים. ישנם עוד הרבה, אך בתור התחלה זה כל מה שצריך כדי להשתפר משמעותית.

No Comments

השאר תגובה

צור קשר

צור קשר

לקוחות מספרים על הצלחות

Duran SEO
Address: 28 Remez Street Tel Aviv, Israel
Telephone Number: +972-3-5227221,
Average Rating: 5.00
Votes: 3
Reviews: 3
5.00 (3 ביקורות)
Service
אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-) 5
5 / 5

אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-)
— ניב רווח פסיכומטרי בע"מ
Service
"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם ! 5
5 / 5

"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם !
— חגית קמין, מנכ"ל ECO99FM
Service
דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :) 5
5 / 5

דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :)
— דרור אורפז, סמנכ"ל הולמס פלייס ישראל