קידום אתרים אורגני

עם ניסיון של למעלה מ-20 שנים אנו בחברת דוראן מספקים שירותי קידום אתרים אורגני בטכנולוגיות השיווק המתקדמות ביותר באינטרנט.

למה דוראן?

במשך שנים רבות פיתחנו שיטות עבודה ברמת האיכות הגבוהה ביותר, כדי לסייע למותגים שעובדים איתנו לבסס את אתר האינטרנט שלהם במנועי חיפוש באופן אורגני ולהפוך לאוטוריטה בתחומם. תוך שמירה על רמת איכות גבוהה וקפדנית לקוחותינו נהנים מקידום איכותי המחזיק לאורך זמן רב אל מול המתחרים, שורד כל עדכון אלגוריתם (ואף מסתייע בו) ומניב עבורם כמויות גולשים עצומות ורווחים הולכים וגדלים משנה לשנה.

בעבודת קידום אתרים אורגני אין קיצורי דרך

בבניית אסטרטגית קידום אתרים אורגנית יסודית, ההתקדמות נעשית בקצב טבעי ומדוד, ומתוקף כך הופכת אמינה וסמכותית יותר אל מול המתחרים לאורך זמן. הרעיון המוביל בקידום אורגני מדויק הוא העלאת מדד האמינות (Trustrank) בצורה משמעותית, ומדד הסמכותיות (Authority rank) של אתר המותג – ועל ידי כך הטכנולוגיה אשר מודדת את אותם מדדים ממקמת את האתר בצורה הולכת וגוברת בעוד ועוד ביטויים ונכסים שיש לה לאורך ציר הזמן. מיפוי נכון של ביטויי ואיזורי חיפוש, ועבודה כוללת ורחבה וארוכת טווח, מביאה למצב בו כל התמקמות בביטוי זה או אחר במנוע חיפוש כלשה היא יציבה ושומרת על עצמה לאורך תקופות ארוכות (ייתכן גם שנים). התקדמות אורגנית בגוגל היא פעילות ברורה, שקופה וחסר סודות, שבעיקר שדורשת זמן, יצירתיות וסבלנות – חשוב להימנע משיטות קידום מפוקפקות שמנסות לקצר את התהליך ועלולות להסב נזק רב יותר למותג מכל תועלת שהופקה בזמן הקצר בו ההתקדמות היתה מהירה.

דרושים מקדמים בעלי ניסיון רב כדי להצליח לגרום לאתר אינטרנט להתקדם אורגנית בתחום תחרותי, ודרושים מומחים אמיתיים כדי להפוך מותג לאתר בר-הסמכא העיקרי בתחומו (אוטוריטה), דבר המוביל את מנועי החיפוש לדרג את אתר המותג באופן אורגני בכמות עצומה של ביטויי חיפוש.

דוראן קידום אתרים אורגני

הבנה עמוקה של הרכיבים המשפיעים על קידום אתרים אורגני

תנאי חשוב ביותר להצלחה של קמפיין קידום אתרים אורגני הוא היכרות מעמיקה של כל הגורמים החשובים שמביאים אתר להתקדם במנוע חיפוש. הבנה ברורה של היעדים והדקויות שצריך לקחת בחשבון בתוך פעילות קידום אתרים אורגנית היא מתכון בטוח להצלחה מסחררת.
קמפיין קידום איכותי הוא תוצאה של ניהול ותיאום בין צוותי התוכן, הפיתוח והשיווק של המותג, ואם אין צוותים שונים, חברת קידום אתרים מקצועית יודעת לייצר עבור המותג את התוכן, הפיתוח האינטרנטי והשיווק הדיגיטלי שלו בצורה כזו שהמותג ייסרק על ידי מנועי החיפוש ויסווג כאתר מוביל בתחומו. מתוך ניסיון עשיר והיכרות עם סוגי טכנולוגיה רבים, נבחן יחד עם המותג מהם המהלכים הנכונים ביותר לקידום אורגני, ונתזמן את היישומים השונים על גבי הנכסים הדיגיטליים השונים של המותג.

תמיד בחזית טכנולוגיות הקידום באינטרנט

כחלק בלתי נפרד מהעבודה היומיומית, צוות דוראן תמיד ניצב בחזית העדכונים הטכנולוגיים בתחומי השיווק והקידום השונים באינטרנט. מנועי החיפוש השונים באינטרנט תמיד משנים את האלגוריתמים שלהם, מוסיפים רכיבים ומבטלים אפשרויות ישנות. התעדכנות מתמדת מבטיחה יציבות בקידום האורגני לאורך זמן, תמיד מקדימה תרופה למכה, וכך מותגים רבים שאנו עובדים איתם לא נפגעים מעדכוני אלגוריתמים אלא דווקא נתרמים ומסתייעים בהם.

קידום אתרים אורגני בשקיפות מלאה

עבודת קידום אתרים עלולה לעיתים להיראות מהצד כמשהו מסתורי ובלתי ברור (מישהו אמר וודו?), אבל האמת היא אחרת – אין קסמים ואין קוסמים, פעילות קידום אתרים אורגני יכולה ואמורה להיות שקופה, מדידה, ומביאה לתוצאות (גם אם קטנות) בזמן קצר מאוד. בזמןש מקדמי אתרים רבים מסנוורים את לקוחותיהם בהסברים מעורפלים וסודות, דוראן מאמינה בשקיפות מלאה בנוגע לכל הפעולות הקשורות לקידום האורגני של המותג שאותו מקדמים. דוראן עובדת בסטנדרטים הגבוהים בעולם, ומשתמשת במערכת דוחות ייחודית שפותחה על ידה, ומשלבת מערכת מדידות (גם היא בפיתוח פנימי) כדי לייעל את הרווחיות של פעילות הקידום והשיווק באינטרנט שמבוצעות ללקוחותיה – וזאת על מנת להעניק ללקוח דיווח שקוף ומלא על כל הפעילות שנעשתה עבורו בכל חודש נתון.

בעבודת קידום אורגני, ובעבודות שיווק באינטרנט בכלל – חשוב להדריך ולעבוד בצמוד עם הלקוח, לבאר ולסייע לקרוא את הנתונים ולהבין את המדדים השונים על מנת לראות בכל יום, שבוע וחודש בצורה שקופה וללא הטיות את התמורה המלאה לכספו – את הצמיחה הדיגיטלית והעליה ברווחים מהפעילויות באינטרנט.

קידום אתרים אורגני זה לא רק רובוטים ועכבישים

קידום אתרים אינו עיסוק לרובוטים בלבד – מדובר בתכנים, שיתופי פעולה, ובסופו של דבר – בני אדם. צוות דוראן מנוסה בעבודת צוות עם תאגידים וגופים גדולים ומסועפים ומודע למורכבויות הרבות הנדרשות בשילוב מחלקות שונות לאישורים והתאמות – דברים קריטיים הנדרשים בקידום אורגני של אתרי מותג.

מהצד השני, אתרים ועסקים שפוסעים את צעדיהם הראשונים באינטרנט, או אפילו חלילה עשו צעדים שגויים והפסידו זמן וכסף – צריכים את האוזן הקשבת והסיוע האמיתי והאותנטי – ומקבלים בדוראן את הסביבה בה הם מקבלים שירות מקצועי, אמין, ואנושי.

צמיחה בקידום אתרים אורגני ובשיווק באינטרנט היא תוצאה של עבודת צוות איכותית.

דוראן מציעה שירותי קידום אתרים אורגני ללקוחותיה, ועם למעלה מ-20 שנים של ניסיון מוכח והצלחות בתחומים התחרותיים ביותר בעולם גם אתם יכולים לקדם את אתר המותג שלכם בכלי הקידום והשיווק המתקדמים ביותר באינטרנט.

  • לדוראן ניסיון של למעלה מ-20 שנה בבניית אתרים וטכנולוגיות שיווק
  • אין קיצורי דרך – קידום אתרים אורגני הוא תהליך לטווח ארוך
  • קידום אתרים מוצלח נחשב לאפיק השיווקי המתגמל ביותר
  • עבודת יחסי ציבור טבעית מכוונת קידום אורגני SEO
  • עבודה מקיפה על כל רמות ה-SEO: טכנולוגיה, תוכן וקישורים
  • תכנון ארכיטקטורה ומנגנונים טכנולוגיים חכמים מבוססי SEO

ליצירת קשר בנושא קידום אתרים אורגני או קידום ושיווק אתרים באופן כללי
ניתן ליצור קשר איתנו בטלפון 03-5227221 – או באמצעות המייל info@duran-seo.co.il

במה אנחנו מתמחים?

מחקר מילות מפתח - Keywords research

תהליך המיפוי של כל מילות המפתח הרלוונטיות לאתר הינו תהליך מרתק ומעמיק, אשר דורש תשומת לב קפדנית וירידה לפרטים חשובים בהבנה מיהם קהל הלקוחות שנרצה למשוך לאתר. קידום אתרים אורגני בביטויי חיפוש ממוקדים משנה את חוקי המשחק והופך את חזית המותג באינטרנט לרווחית ומשגשגת. מיקוד במילות מפתח שאינן מדוייקות עלול להביא לקידום אורגני בביטויים שיניבו גולשים חסרי ערך למותג, וכתוצאה מכך בזבוז מיותר.

אופטימיזציה לתוכן באתר

כל עמוד באתר המותג צריך להכיל את העקרונות המיוחדים לו כדי להדגיש למנועי החיפוש במה הוא בידיוק עוסק, ולהבדיל אותו משאר העמודים באתר, ומשאר האתרים בעולם. בעזרת שימוש יצירתי במחקר מילות המפתח, יוצרים היררכיית ביטויים מתוחכמת וחזקה שמובילה את האתר להתקדם בצורה מהירה, ממוקדת ורחבה ביותר. שימוש יצירתי ברכיבי תגיות המטא (Meta), ובשאר תגיות הסימון בדף מבטיחות התמקמות יציבה של עמודי התוכן באתר המותג.

בניית פרופיל קישורים

בניית קישורים הינה נושא רגיש במיוחד אשר קובע באופן סופי וחד משמעי את האופן שבו האתר יתקדם, וכמה יציבה תהיה ההתקדמות והיציבות שלו לאורך זמן, ואל מול התווספות מתחרים ושינויי אלגוריתמים. קידום אתרים אורגני איכותי מתבסס על קישורים טבעיים ואמינים בלבד, ועבודת בניית קישורים לא נכונה יכולה להרוס את המותג ולגרום לעונשים המפורסמים שגוגל ידועה בהם. פרסום יחסי ציבור מבוססי היקשר אמינות מביאים להצלחה גבוהה בקידום אתרים אורגני.

ארכיטקטורת תוכן באתר

תוכן האתר הוא האלמנט החשוב ביותר שעלינו להתייחס אליו כשאנו באים לבצע קידום אתרים אורגני. יצירת ארכיטקטורת תוכן חכמה מאפשרת למנועי החיפוש להבין את הייחודיות הקונטקסטואלית (היקשר התוכן הפנימי – LSI = Latent Semantic Indexing) של האתר ולמצב אותו בביטויי חיפוש רבים. מטרת ארכיטקטורת התוכן היא למצב את האתר כעשיר ומגוון בעולם התוכן בו הוא עוסק וכך להציב אותו במירב הביטויים הרלוונטים למותג במיקומים הגבוהים ביותר.

אופטימיזציה טכנית

היכולת של מנועי החיפוש לסרוק את האתר ולהבין באופן מיטבי במה הוא בידיוק עוסק, ובאיזה ביטוי עליו למקם את האתר הוא האלמנט הבסיסי שעליו מושתת כול עבודת קידום אתרים אורגנית. אתר שלא נסרק, לא יכול להתקדם אורגנית ולא יהיה ממוקם בשום ביטוי חיפוש. שימוש יצירתי בעקרונות הסריקה, מהירות האתר, היקשרי התוכן והמנגנונים הטכניים המתקשרים עם האלגוריתמים של גוגל, מביאים לעליה מאסיבית בעמודים הנסרקים והמוצגים בתוצאות החיפוש.

אופטימיזציה לנתונים עשירים

נתונים עשירים או בשמם Rich Snippets הם אחד הכלים המיוחדים ביותר שיש להפעיל בקמפיין קידום אתרים אורגני. בעזרת ממשק התקשורת הייעודי לאתרים (Google Search Console) ניתן להגדיר מהם ההרחבות העשירות לנתונים שמציג האתר (ביקורות, אירועים, כתובות, ומידעים מיוחדים) וכך לאפשר לגוגל לשלוף את הנתונים ישירות למנוע החיפוש בתצוגה מיוחדת – ולהבליט את אתר המותג לא רק במיקום גבוה, אלא גם תצוגה שונה משאר המתחרים בעמוד.

בואו נתחיל שיחה