קידום אתרים אורגני בעזרת בניית פרופיל קישורים עשיר

בניית פרופיל קישורים מגוון ועשיר

חברת דוראן טכנולוגיות קידום שיווק מתקדמות, מציעה ללקוחותיה שירותי בניית קישורים כחלק מאסטרטגית קידום אתרים אורגני מקיפה והעלאת רמת האמינות (Trust) והסמכותיות (Authority) של המותג ואתר האינטרנט שלו. תהליך בניית קישורים הוא תהליך חשוב מאוד אבל גם מאוד מסוכן – בנית קישורים אמורה להיעשות בצורה טבעית, ללא השארת טביעות רגל המעידות שנעשה תהליך באופן מלאכותי – כך שמנועי החיפוש לא יכלילו את האתר ברשימות האתרים המבצעים מניפולציות קידום, אלא דווקא ברשימת האתרים הטובים והפופולאריים ביותר בתחום.

בניית פרופיל קישורים לקידום אתרים אורגני

בניית קישורים כחלק מיחסי הציבור של המותג

בניית קישורים הינה נושא רגיש אשר ייקבע את האופן שבו האתר יתקדם ואת היציבות שלו לאורך זמן מול שינויים באלגוריתמים ובתנועת המתחרים. דוראן מקפידה על עבודה ברמה איכותית וחסרת פשרות. החברה נמנעת מפעולות של קידום בזק, קידום יתר, הפצצת קישורים ועוד.

מתוך הבנה שהלקוח מתכנן להישאר בראש התוצאות לטווח ארוך תהליך יצירת הפרופיל נעשה בקפידה תוך התחשבות בהתנהגות הטבעית ביותר אל מול מנועי החיפוש.

 מטרת תהליך בניית הקישורים היא לקחת את פעילויות היחסי ציבור, פעילויות ההפצה השיווקית ופעילויות הקידום הקיימות כבר במותג (במידה ואין, ניתן להכין אסטרטגיה ברת ביצוע לפעילויות קידום) – ולבצע אותם כך שיתאימו לאלגוריתמים של מנוע החיפוש גוגל וישתלבו נכונה בסריקות האתרים ובהצגת אתר המותג.
בעבודת בניית קישורים אנו משתמשים בכל הנכסים הדיגיטליים של הלקוח, ומשלבים את כל האפשרויות השונות לפרסום קישורים לאתר המותג שלו ברחבי האינטרנט (רשתות חברתיות, עמודים חברתיים, פורומים, בלוגים, תגובות, סימניות, רשתות שיתוף, אתרי מאמרים, שיתופי פעולה, שיווק תוכן באתרי מדיה, קידום תוכן באתרים מובילים, Linkbaiting ועוד)

שירותי בניית קישורים לקידום אתרים אורגני

שקיפות מלאה בתהליך בניית הקישורים (White Hat Link Building)

דיווח שוטף ומלא לכל פעילויות בניית הקישורים למותג

בניית אמינות (Trust) וסמכותיות (Authority) לאתר המותג

בניית פרופיל קישורים מגוון בתהליך הקידום האורגני

מחקר מתחרים מקיף לגילוי מקורות לבניית קישורים

שמירה על קצב טבעי הולך וגובר

ביצוע מחקר מתחרים מקיף

כל התהליך נעשה על ידי בקרה מתמדת של המתחרים ובחינה של פעילויות קידום הנעשות בתחום. על מנת להישאר בחזית הצוות משתמש בכלי מחקר מעמיקים על מנת לבנות את אסטרטגיית הקידום הנכונה ביותר עבור הלקוח. לאחר יישום המחקר מבוצעת העבודה באופן שוטף ומדוד.

מטרת מחקר המתחרים המקיף בשלב ראשון, היא להביא למצב בו אתר המותג עליו מבוצעת עבודת הקידום האורגני, יכיל את אותם מקורות מקשרים, פחות או יותר, כדי להביא למצב בו האתר נמצא כשווה ערך לאתרים המובילים בתחום.

מטרה מתקדמת של מחקר המתחרים היא לגלות באופן ישיר איך ניתן להתגבר מעבר להשוואה בלבד אל מות המתחרים החזקים בתחום, אל הפיכה לאתר המוביל בתחומו, על פי כל הפרמטרים הנכללים באלגוריתם החישוב של כמויות ואיכויות הקישורים הנכנסים.

בניית פרופיל קישורים טבעי - White Hat SEO Link Building

מקצבי הקידום וגיוון פרופיל הקישורים הינו תהליך עדין אשר דורש תשומת לב מירבית. לכל לקוח תכנית ברורה כמותית ומדידה של סוגי הקישורים אשר נבנים בכל חודש. על ידי שמירה על המקצב הנכון ללא תנודות פתאומיות לכאן או לכאן קצב ההתקדמות משביע רצון והיציבות נשמרת לאורך זמן.

מעבר לחשיבות המקצב הטבעי, נוספת גם החשיבות של שילוב הקישורים באופן כזה שמנועי החיפוש יבחינו בעלית המודעות למותג, ולא יכללו את הקישורים ואת אתר המותג ברשימת האתרים הנחותים מבחינת אמינות.

בניית קישורים רעילים לאורך זמן (קישורים שאינם נחשבים לטבעיים בעיני אלגוריתמים הסורקים אמינות ואיכות של אתרים) עלולה להביא למצבי הענישה המפורסמים שגוגל ידועה בהם. הצטברות קישורים רעילים לאתר מותג הוכיחה את עצמה כמובילה למצב "ענישה" במנוע החיפוש (מצב בו כל ביטויי החיפוש הנענשים, או אפילו כל האתר עצמו – מוצג רק בעמוד 5 והלאה של החיפושים – מצב בו שום גולש לא מגיע לאתר ממנוע החיפוש האורגני).

בניית הקישורים האיכותית ביותר - בדיווח חודשי מלא ושקוף

אנו בדוראן שמים את השקיפות, וההתחייבות לפעילות חודשית ברורה כסטנדרטים ראשיים בעבודה עם לקוחות.

בכל חודש נקבעת מכסת העבודה אשר מבוצעת עבור הלקוח, וזו מצורפת כחלק מהדוח החודשי, באופן ברור אשר מבהיר את התועלות בקידום. הלקוח תמיד יכול לעבור ולראות את כל מכסות הפעילות שבוצעו להשבחת אתר החברה. באמצעות שקיפות ושמירה על קצב קבוע מערכת הדוחות מראה מצד אחד ללקוח עבור מה הוא משלם ומחייבת את הצוות להמשיך ולתת את אותה מכסת פעילות בכל חודש – באינטרס משותף להפיכת אתר הלקוח למוביל בתחומו.

צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לתת לכם חוות דעת מקצועית לגבי פרופיל הקישורים הקיים שלכם, לגבי אסטרטגית בניית הקישורים של חברת קידום האתרים שלכם, או בכל עניין אחר – בטלפון 03-5227221 או באמצעות המייל [email protected]

לקוחות נבחרים

יש לנו ניסיון רב בעבודה מול מותגים גדולים, בינויים וקטנים בשוק הישראלי ובשוק הבינלאומי

דרג