שירותי בניית קישורים ויח"צ מבוסס קידום אורגני

Duran.Digital

שירותי בניית פרופיל קישורים מגוון

חברת דוראן טכנולוגיות קידום שיווק מתקדמות, מציעה ללקוחותיה שירותי בניית קישורים כחלק מאסטרטגית קידום אתרים אורגני מקיפה והעלאת רמת האמינות (Trust) והסמכותיות (Authority) של המותג ואתר האינטרנט שלו. תהליך בניית קישורים הוא תהליך חשוב מאוד אבל גם מאוד מסוכן – בנית קישורים אמורה להיעשות בצורה טבעית, ללא השארת טביעות רגל המעידות שנעשה תהליך באופן מלאכותי – כך שמנועי החיפוש לא יכלילו את האתר ברשימות האתרים המבצעים מניפולציות קידום, אלא דווקא ברשימת האתרים הטובים והפופולאריים ביותר בתחום.

בניית קישורים כחלק מיחסי הציבור של המותג

בניית קישורים הינה נושא רגיש אשר ייקבע את האופן שבו האתר יתקדם ואת היציבות שלו לאורך זמן מול שינויים באלגוריתמים ובתנועת המתחרים. דוראן מקפידה על עבודה ברמה איכותית וחסרת פשרות. החברה נמנעת מפעולות של קידום בזק, קידום יתר, הפצצת קישורים ועוד.

מתוך הבנה שהלקוח מתכנן להישאר בראש התוצאות לטווח ארוך תהליך יצירת הפרופיל נעשה בקפידה תוך התחשבות בהתנהגות הטבעית ביותר אל מול מנועי החיפוש.

מטרת תהליך בניית הקישורים היא לקחת את פעילויות היחסי ציבור, פעילויות ההפצה השיווקית ופעילויות הקידום הקיימות כבר במותג (במידה ואין, ניתן להכין אסטרטגיה ברת ביצוע לפעילויות קידום) – ולבצע אותם כך שיתאימו לאלגוריתמים של מנוע החיפוש גוגל וישתלבו נכונה בסריקות האתרים ובהצגת אתר המותג.
בעבודת בניית קישורים אנו משתמשים בכל הנכסים הדיגיטליים של הלקוח, ומשלבים את כל האפשרויות השונות לפרסום קישורים לאתר המותג שלו ברחבי האינטרנט (רשתות חברתיות, עמודים חברתיים, פורומים, בלוגים, תגובות, סימניות, רשתות שיתוף, אתרי מאמרים, שיתופי פעולה, שיווק תוכן באתרי מדיה, קידום תוכן באתרים מובילים, Linkbaiting ועוד)

שירותי בניית קישורים לקידום אתרים אורגני

  • בניית פרופיל קישורים מגוון בתהליך הקידום האורגני
  • מחקר מתחרים מקיף לגילוי מקורות לבניית קישורים
  • שמירה על קצב טבעי הולך וגובר
  • שקיפות מלאה בתהליך בניית הקישורים (White Hat Link Building)
  • דיווח שוטף ומלא לכל פעילויות בניית הקישורים למותג
  • בניית אמינות (Trust) וסמכותיות (Authority) לאתר המותג

ביצוע מחקר מתחרים מקיף

כל התהליך נעשה על ידי בקרה מתמדת של המתחרים ובחינה של פעילויות קידום הנעשות בתחום. על מנת להישאר בחזית הצוות משתמש בכלי מחקר מעמיקים על מנת לבנות את אסטרטגיית הקידום הנכונה ביותר עבור הלקוח. לאחר יישום המחקר מבוצעת העבודה באופן שוטף ומדוד.

מטרת מחקר המתחרים המקיף בשלב ראשון, היא להביא למצב בו אתר המותג עליו מבוצעת עבודת הקידום האורגני, יכיל את אותם מקורות מקשרים, פחות או יותר, כדי להביא למצב בו האתר נמצא כשווה ערך לאתרים המובילים בתחום.

מטרה מתקדמת של מחקר המתחרים היא לגלות באופן ישיר איך ניתן להתגבר מעבר להשוואה בלבד אל מות המתחרים החזקים בתחום, אל הפיכה לאתר המוביל בתחומו, על פי כל הפרמטרים הנכללים באלגוריתם החישוב של כמויות ואיכויות הקישורים הנכנסים.

בניית פרופיל קישורים טבעי - White Hat SEO Link Building

מקצבי הקידום וגיוון פרופיל הקישורים הינו תהליך עדין אשר דורש תשומת לב מירבית. לכל לקוח תכנית ברורה כמותית ומדידה של סוגי הקישורים אשר נבנים בכל חודש. על ידי שמירה על המקצב הנכון ללא תנודות פתאומיות לכאן או לכאן קצב ההתקדמות משביע רצון והיציבות נשמרת לאורך זמן.

מעבר לחשיבות המקצב הטבעי, נוספת גם החשיבות של שילוב הקישורים באופן כזה שמנועי החיפוש יבחינו בעלית המודעות למותג, ולא יכללו את הקישורים ואת אתר המותג ברשימת האתרים הנחותים מבחינת אמינות.

בניית קישורים רעילים לאורך זמן (קישורים שאינם נחשבים לטבעיים בעיני אלגוריתמים הסורקים אמינות ואיכות של אתרים) עלולה להביא למצבי הענישה המפורסמים שגוגל ידועה בהם. הצטברות קישורים רעילים לאתר מותג הוכיחה את עצמה כמובילה למצב “ענישה” במנוע החיפוש (מצב בו כל ביטויי החיפוש הנענשים, או אפילו כל האתר עצמו – מוצג רק בעמוד 5 והלאה של החיפושים – מצב בו שום גולש לא מגיע לאתר ממנוע החיפוש האורגני).

בניית קישורים בדיווח שקוף

אנו בדוראן שמים את השקיפות, וההתחייבות לפעילות חודשית ברורה כסטנדרטים ראשיים בעבודה עם לקוחות.

בכל חודש נקבעת מכסת העבודה אשר מבוצעת עבור הלקוח, וזו מצורפת כחלק מהדוח החודשי, באופן ברור אשר מבהיר את התועלות בקידום. הלקוח תמיד יכול לעבור ולראות את כל מכסות הפעילות שבוצעו להשבחת אתר החברה. באמצעות שקיפות ושמירה על קצב קבוע מערכת הדוחות מראה מצד אחד ללקוח עבור מה הוא משלם ומחייבת את הצוות להמשיך ולתת את אותה מכסת פעילות בכל חודש – באינטרס משותף להפיכת אתר הלקוח למוביל בתחומו.

צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לתת לכם חוות דעת מקצועית לגבי פרופיל הקישורים הקיים שלכם, לגבי אסטרטגית בניית הקישורים של חברת קידום האתרים שלכם, או בכל עניין אחר – בטלפון 03-5227221 או באמצעות המייל info@duran-seo.co.il.

צור קשר

צור קשר

לקוחות מספרים על הצלחות

Duran SEO
Address: 28 Remez Street Tel Aviv, Israel
Telephone Number: +972-3-5227221,
Average Rating: 5.00
Votes: 3
Reviews: 3
5.00 (3 ביקורות)
Service
אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-) 5
5 / 5

אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-)
— ניב רווח פסיכומטרי בע"מ
Service
"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם ! 5
5 / 5

"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם !
— חגית קמין, מנכ"ל ECO99FM
Service
דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :) 5
5 / 5

דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :)
— דרור אורפז, סמנכ"ל הולמס פלייס ישראל