שירותי SEO - קידום אתרים אורגני

עם ניסיון של למעלה מ-20 שנים אנו בחברת דוראן מספקים שירותי קידום SEO אורגני בטכנולוגיות השיווק המתקדמות ביותר באינטרנט.

שירותי SEO בכלים מתקדמים

במשך שנים רבות פיתחנו שיטות עבודה ברמת האיכות הגבוהה ביותר, כדי לסייע למותגים שעובדים איתנו לבסס את אתר האינטרנט שלהם במנועי חיפוש באופן אורגני ולהפוך לאוטוריטה בתחומם. תוך שמירה על רמת איכות גבוהה וקפדנית לקוחותינו נהנים מקידום איכותי המחזיק לאורך זמן רב אל מול המתחרים, שורד כל עדכון אלגוריתם (ואף מסתייע בו) ומניב עבורם כמויות גולשים עצומות ורווחים הולכים וגדלים משנה לשנה.

בניית אסטרטגיית SEO מקיפה

בבניית אסטרטגית קידום אתרים אורגנית יסודית, ההתקדמות נעשית בקצב טבעי ומדוד, ומתוקף כך הופכת אמינה וסמכותית יותר אל מול המתחרים לאורך זמן. הרעיון המוביל בקידום אורגני מדויק הוא העלאת מדד האמינות (Trustrank) בצורה משמעותית, ומדד הסמכותיות (Authority rank) של אתר המותג – ועל ידי כך הטכנולוגיה אשר מודדת את אותם מדדים ממקמת את האתר בצורה הולכת וגוברת בעוד ועוד ביטויים ונכסים שיש לה לאורך ציר הזמן. מיפוי נכון של ביטויי ואיזורי חיפוש, ועבודה כוללת ורחבה וארוכת טווח, מביאה למצב בו כל התמקמות בביטוי זה או אחר במנוע חיפוש כלשה היא יציבה ושומרת על עצמה לאורך תקופות ארוכות (ייתכן גם שנים). התקדמות אורגנית בגוגל היא פעילות ברורה, שקופה וחסר סודות, שבעיקר שדורשת זמן, יצירתיות וסבלנות – חשוב להימנע משיטות קידום מפוקפקות שמנסות לקצר את התהליך ועלולות להסב נזק רב יותר למותג מכל תועלת שהופקה בזמן הקצר בו ההתקדמות היתה מהירה.

דרושים מקדמים בעלי ניסיון רב כדי להצליח לגרום לאתר אינטרנט להתקדם אורגנית בתחום תחרותי, ודרושים מומחים אמיתיים כדי להפוך מותג לאתר בר-הסמכא העיקרי בתחומו (אוטוריטה), דבר המוביל את מנועי החיפוש לדרג את אתר המותג באופן אורגני בכמות עצומה של ביטויי חיפוש.

שירותי SEO עם ניסיון של למעלה מעשור

תנאי חשוב ביותר להצלחה של קמפיין קידום אתרים אורגני הוא היכרות מעמיקה של כל הגורמים החשובים שמביאים אתר להתקדם במנוע חיפוש. הבנה ברורה של היעדים והדקויות שצריך לקחת בחשבון בתוך פעילות קידום אתרים אורגנית היא מתכון בטוח להצלחה מסחררת.
קמפיין קידום איכותי הוא תוצאה של ניהול ותיאום בין צוותי התוכן, הפיתוח והשיווק של המותג, ואם אין צוותים שונים, חברת קידום אתרים מקצועית יודעת לייצר עבור המותג את התוכן, הפיתוח האינטרנטי והשיווק הדיגיטלי שלו בצורה כזו שהמותג ייסרק על ידי מנועי החיפוש ויסווג כאתר מוביל בתחומו. מתוך ניסיון עשיר והיכרות עם סוגי טכנולוגיה רבים, נבחן יחד עם המותג מהם המהלכים הנכונים ביותר לקידום אורגני, ונתזמן את היישומים השונים על גבי הנכסים הדיגיטליים השונים של המותג.

להקדים את עדכוני ה-SEO

כחלק בלתי נפרד מהעבודה היומיומית, צוות דוראן תמיד ניצב בחזית העדכונים הטכנולוגיים בתחומי השיווק והקידום השונים באינטרנט. עם ניסיון רב בפרויקטים בישראל ובעולם, אנו מבינים את התנהגות מנועי החיפוש לאורך שנים. מנועי החיפוש השונים באינטרנט תמיד משנים את האלגוריתמים שלהם, מוסיפים רכיבים ומבטלים אפשרויות ישנות. התעדכנות מתמדת מבטיחה יציבות בקידום האורגני לאורך זמן, וכך מותגים רבים שאנו עובדים איתם לא נפגעים מעדכוני אלגוריתמים אלא דווקא נתרמים ומסתייעים בהם.

הופכים את עבודת ה-SEO לפשוטה עבורכם

עבודת קידום אתרים עלולה לעיתים להיראות מהצד כמשהו מסתורי ובלתי ברור (מישהו אמר וודו?), אבל האמת היא אחרת – אין קסמים ואין קוסמים, פעילות קידום אתרים אורגני יכולה ואמורה להיות שקופה, מדידה, ומביאה לתוצאות (גם אם קטנות) בזמן קצר מאוד. בזמןש מקדמי אתרים רבים מסנוורים את לקוחותיהם בהסברים מעורפלים וסודות, דוראן מאמינה בשקיפות מלאה בנוגע לכל הפעולות הקשורות לקידום האורגני של המותג שאותו מקדמים. דוראן עובדת בסטנדרטים הגבוהים בעולם, ומשתמשת במערכת דוחות ייחודית שפותחה על ידה, ומשלבת מערכת מדידות (גם היא בפיתוח פנימי) כדי לייעל את הרווחיות של פעילות הקידום והשיווק באינטרנט שמבוצעות ללקוחותיה – וזאת על מנת להעניק ללקוח דיווח שקוף ומלא על כל הפעילות שנעשתה עבורו בכל חודש נתון.

בעבודת קידום אורגני, ובעבודות שיווק באינטרנט בכלל – חשוב להדריך ולעבוד בצמוד עם הלקוח, לבאר ולסייע לקרוא את הנתונים ולהבין את המדדים השונים על מנת לראות בכל יום, שבוע וחודש בצורה שקופה וללא הטיות את התמורה המלאה לכספו – את הצמיחה הדיגיטלית והעליה ברווחים מהפעילויות באינטרנט.

שירותי SEO עם ניסיון של עשור בתחום

קידום אתרים אינו עיסוק לרובוטים בלבד – מדובר בתכנים, שיתופי פעולה, ובסופו של דבר – בני אדם. צוות דוראן מנוסה בעבודת צוות עם תאגידים וגופים גדולים ומסועפים ומודע למורכבויות הרבות הנדרשות בשילוב מחלקות שונות לאישורים והתאמות – דברים קריטיים הנדרשים בקידום אורגני של אתרי מותג.

מהצד השני, אתרים ועסקים שפוסעים את צעדיהם הראשונים באינטרנט, או אפילו חלילה עשו צעדים שגויים והפסידו זמן וכסף – צריכים את האוזן הקשבת והסיוע האמיתי והאותנטי – ומקבלים בדוראן את הסביבה בה הם מקבלים שירות מקצועי, אמין, ואנושי.

צמיחה בקידום אתרים אורגני ובשיווק באינטרנט היא תוצאה של עבודת צוות איכותית.

דוראן מציעה שירותי קידום אתרים אורגני ללקוחותיה, ועם למעלה מ-20 שנים של ניסיון מוכח והצלחות בתחומים התחרותיים ביותר בעולם גם אתם יכולים לקדם את אתר המותג שלכם בכלי הקידום והשיווק המתקדמים ביותר באינטרנט.

  • לדוראן ניסיון של למעלה מ-20 שנה בבניית אתרים וטכנולוגיות שיווק
  • אין קיצורי דרך – קידום אתרים אורגני הוא תהליך לטווח ארוך
  • קידום אתרים מוצלח נחשב לאפיק השיווקי המתגמל ביותר
  • עבודת יחסי ציבור טבעית מכוונת קידום אורגני SEO
  • עבודה מקיפה על כל רמות ה-SEO: טכנולוגיה, תוכן וקישורים
  • תכנון ארכיטקטורה ומנגנונים טכנולוגיים חכמים מבוססי SEO

ליצירת קשר בנושא קידום אתרים אורגני או קידום ושיווק אתרים באופן כללי
ניתן ליצור קשר איתנו בטלפון 03-5227221 – או באמצעות המייל info@duran-seo.co.il

צור קשר

צור קשר

לקוחות מספרים על הצלחות

Duran SEO
Address: 28 Remez Street Tel Aviv, Israel
Telephone Number: +972-3-5227221,
Average Rating: 5.00
Votes: 3
Reviews: 3
5.00 (3 ביקורות)
Service
אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-) 5
5 / 5

אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-)
— ניב רווח פסיכומטרי בע"מ
Service
"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם ! 5
5 / 5

"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם !
— חגית קמין, מנכ"ל ECO99FM
Service
דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :) 5
5 / 5

דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :)
— דרור אורפז, סמנכ"ל הולמס פלייס ישראל