מחקר מילות מפתח

KEYWORD RESEARCH

מחקר מילים מדויק הוא הבסיס לקידום אורגני מוצלח

צעד ראשון ליצירת המבנה האידיאלי של עץ האתר לצורכי קידום אתרים יעשה בעזרת שימוש יצירתי במחקר מילות המפתח שמבוצע עם תחילת הפרויקט, אשר בסופו יוצג בבירור המבנה האידיאלי של עץ אתר. היררכיית ביטויים מתוחכמת וחזקה תוביל את האתר להתקדם בצורה מהירה, ממוקדת ורחבה יותר. בכל מחקר נוצר מיפוי של המבנה הקיים וניתנת הדרכה מלאה כיצד להתמירו לאופק החדש שנפרש, תוך שמירה על התייחסות לצרכים השיווקיים והמיתוגיים של הלקוח.

בשיתוף עם הלקוח הצוות מציג מסקנות לגבי הכיוונים אליהם כדאי ללכת לפי בדיקות של רמת התחרותיות בתחום וגורמים נוספים כגון כמות החיפושים החודשית של כל ביטוי. המיקוד הוא על תנועה ממוקדת, כזו שמביאה את הגולשים הממוקדים ביותר להגשמת המטרות השיווקיות של הלקוח. לאחר ניפוי הביטויים שאינם רלוונטיים המחקר משמש ככלי עבודה להמשך התהליך.

בחרת מילות המפתח הנכונות לקידום אורגני

  • מחקר מילים מעמיק הוא הבסיס החשוב ביותר בקידום האורגני
  • מיפוי נרחב ככל האפשר של מילות מפתח
  • יצירת משפחות תוכן חכמות לביטוים בהיקשרים דומים
  • מציאת ביטויי הליבה הכדאיים ביותר למותג
  • שימוש בכלי מחקר מעמיקים והרחבות לאורך זמן
  • חשיבה יצירתית היא מתכון למחקר מילות מפתח מוצלח

הטמעת מחקר המילים באתר

הטמעה של מחקר מילות המפתח הוא תהליך אשר מתרחש בשוטף. לאחר הבנה והסקת המסקנות צוות דוראן מלווה את עורכי התוכן של האתר ליישום הנכון ביותר של המחקר להשגת התוצאות המבוקשות. בהמשך הדרך מוצגת ארכיטקטורה ואופטימיזציית תוכן על מנת להשלים את התהליך על הצד הטוב ביותר.

כל אחד יכול להבין בצורה אינטואיטיבית את הביטויים המרכזיים של העסק שלו. החכמה האמיתית היא לדעת למפות אפשרויות התרחבות נוספות אל מעבר לגבולות המוכרים במטרה להגביר את כמות החשיפה של האתר בקרב לקוחות פוטנציאלים בצורה רחבה ככל האפשר. לעיתים לאחר מחקר מילות המפתח מתגבשת אסטרטגיה להרחבת התכנים באתר לצורך התרחבות נוספת בתוצאות החיפוש.

התרחבות מתמדת ליעדים חדשים

תהליך מחקר איכותי יוביל לאפשרויות התרחבות מתמידות משנה לשנה. לאחר השגת היעדים ניתן בכל שנה להרחיב את הפעילות. צוות דוראן מביא רעננות לעובדה שניתן תמיד להתרחב לעבר כמות גדולה יותר של גולשים ולקוחות יותר מאשר הגישה הישנה של שימור המיקומים המרכזיים בלבד.

ייעוץ וליווי במחקר מילות מפתח

צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לתת לכם חוות דעת מקצועית לגבי מחקר מילות המפתח הקיים שלכם, או סיוע במחקר מילות מפתח מקיף חדש.

צור קשר

צור קשר

לקוחות מספרים על הצלחות

Duran SEO
Address: 28 Remez Street Tel Aviv, Israel
Telephone Number: +972-3-5227221,
Average Rating: 5.00
Votes: 3
Reviews: 3
5.00 (3 ביקורות)
Service
אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-) 5
5 / 5

אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-)
— ניב רווח פסיכומטרי בע"מ
Service
"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם ! 5
5 / 5

"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם !
— חגית קמין, מנכ"ל ECO99FM
Service
דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :) 5
5 / 5

דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :)
— דרור אורפז, סמנכ"ל הולמס פלייס ישראל