דפים עם טקסט בלבד בשביל גוגל ?

ברגע שנכנס זמן טעינת האתר בקידום אתרים לפרמטרים של הדירוג בגוגל, האם אני יכול להכין דפים ללא קוד אלא עם טקסט בלבד בשביל העכביש של גוגל ? מאט קאטס מקבל שאלה מעט מוזרה, והשואל מקבל תשובה שמובנת מאליה, פה הוא עונה בצורה מעט משעשעת (שווה לראות את הוידיאו) . התשובה היא חד משמעית, לא, זו […]

ברגע שנכנס זמן טעינת האתר בקידום אתרים לפרמטרים של הדירוג בגוגל, האם אני יכול להכין דפים ללא קוד אלא עם טקסט בלבד בשביל העכביש של גוגל ?

מאט קאטס מקבל שאלה מעט מוזרה, והשואל מקבל תשובה שמובנת מאליה, פה הוא עונה בצורה מעט משעשעת (שווה לראות את הוידיאו) . התשובה היא חד משמעית, לא, זו טכניקה שנקראת CLOAKING . להראות תוכן מסוים לגולשים ותוכן אחר לגוגל זו עבירה חמורה.

גוגל צריך לראות בדיוק את התוכן שרואה הגולש אחרת האתר נענש, אין להכין דפים במיוחד בשביל גוגל כאלה שהגולש אינו יכול לראות, פרמטר של זמן טעינת אתר אמנם חשוב מאד אבל לא קריטי עד כדי לסכן את הדירוג של האתר ע"י שימוש בטכניקות קידום פסולות.

אנו יכולים לבצע אופטימיזציה לקוד האתר בצורה כזו שתסייע למהירות הטעינה, שימוש בג'אווה מחוץ לקבצי ה HTML טעינת האלמנטים אחרונים בעמוד, שימוש בקוד נקי יותר ובמודולים מעודכנים.

עיצוב נכון של קוד יסייע בצורה יוצאת דופן למהירות הטעינה של העמוד ושל האתר, כמובן שהאתר יהיה על שרת נקי ולא שיתופי, על DEDICATED IP ולא על כתובת שיתופית. מאחורי פיירוואל מסודר.

ישנם כלים שניתן להשתמש בהם שיכולים לתת לנו אינדיקציה וטיפים היכן עלינו לשפר את הקוד שלנו ומה עלינו לעשות בכדי שזה יקרה.

Yslow – תוסף לפיירפוקס

pagespeed – כלי בקוד פתוח מעולה לאיתור תקלות והמלצות
google webmaster tools – בתוך הכלי יש אגף שלם המוקדש לזמן טעינת העמודים

שלושה כלים יעילים וקלים, מאד נוחים שנותנים תוצאות איכותיות ומדויקות לגבי מצב האתר שלנו בכל הנוגע לזמני טעינה של העמוד, בכל הכלים יש מגוון בדיקות הנערכות על קוד האתר וכל כלי נותן המלצות מעט שונות איך אנו יכולים לשפר את הקוד שלנו בכדי לשפםר זמני טעינה.

חשוב לשקול בכובד ראש, מעבר לשרת רציני על כתובת רשת (IP) ייחודית. צעד כזה משפר משמעותית את זמני הטעינה כי רוחב הפס המוקצה לאתר הוא אבסולוטי ואינו מתחלק עם אתרים אחרים. דבר נוסף שניתן לעשות הוא למזער את יחס הקוד למלל, ולעבוד בקוד נקי.

לסיום, זמן טעינת העמוד באתר הוא פרמטר בדירוג האתרים אך עדיין פרמטר אחד מתוך יותר ממאתיים לעשות עבירות בשביל זה, זה מיותר. שימרו על הראש במקום ועבדו בצורה קונבנציונלית.

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of

בואו נתחיל שיחה