האם צריך להשתמש בתגית Keywords ?

האם כדאי להשתמש בתגית KEYWORDS ? כולנו מכירים בתוך האתר שלנו את התגיות השונות שיש להשתמש בהן אשר תורמות לדירוג טוב יותר של אתרינו , שימוש ב TITLE , Description תגיות H1 , H2 ותגיות Canonical , כולן מסייעות בדירוג טוב יותר של אתרינו. מה לגבי תגית KEYWORDS ? תגית זו אינה משפיעה כלל על […]

האם כדאי להשתמש בתגית KEYWORDS ?

כולנו מכירים בתוך האתר שלנו את התגיות השונות שיש להשתמש בהן אשר תורמות לדירוג טוב יותר של אתרינו , שימוש ב TITLE , Description תגיות H1 , H2 ותגיות Canonical , כולן מסייעות בדירוג טוב יותר של אתרינו.

מה לגבי תגית KEYWORDS ? תגית זו אינה משפיעה כלל על הדירוג לפי הצהרות שונות של גוגל , וגם מאט קאטס מצטרף להצהרותיהם ומוסיף , "לא הייתי משקיע ולו 0 שניות על למלאות את התגית הזו"

תגית ה-keywords סייעה בדירוג אתרים בימים שמנוע החיפוש היה מבוסס טקסט, ויצא משימוש לפני כמה זמן לאור פיתוחם של אלגוריתמים אחרים. בימים אלו לא ברור כל כך למה התגית הזו משמשת אם בכלל .

מאט קאטס מבהיר , תגית זו אינה תורמת לדירוג האתר, מצד שני שאנו חושבים על כך למלא אותה לא עושה נזק. אם כך זה נתון לשיקולכם.

עם זאת מאט קאטס מבהיר שוב ושוב את חשיבות תגית ה-Description , וכמה חשוב שתיהיה רלוונטית לתוכן האתר ומקורית בכל עמוד ועמוד.

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of

בואו נתחיל שיחה