מהם הפרמטרים לדירוג האתר בגוגל למעט פייג’ ראנק (PageRank) ?

  מאט קאטס נשאל מהם הפרמטרים השונים שגוגל משתמש בהם בכדי לדרג את אתרינו בגוגל, למעט הפרמטר של (PR), פייג’ ראנק הוא אחד הפרמטרים החשובים אך חשוב לזכור שזהו פרמטר אחד רק שילוב נכון של כל הפרמטרים מניב תוצאות מבטיחות ולא הסתמכות על פרמטר אחד בלבד. חשוב ככל שיהיה, לא ניתן לקדם אתר בצורה יעילה […]

 

מאט קאטס נשאל מהם הפרמטרים השונים שגוגל משתמש בהם בכדי לדרג את אתרינו בגוגל, למעט הפרמטר של (PR), פייג’ ראנק הוא אחד הפרמטרים החשובים אך חשוב לזכור שזהו פרמטר אחד

רק שילוב נכון של כל הפרמטרים מניב תוצאות מבטיחות ולא הסתמכות על פרמטר אחד בלבד. חשוב ככל שיהיה, לא ניתן לקדם אתר בצורה יעילה ומאוזנת אם נשים את המשקל כולו על פרמטר אחד מתוך יותר ממאתיים.

מאט קאטס מבהיר, שרוב הפרמטרים שגוגל משתמשים בהם בכדי לדרג את האתר הם נגזרות של היגיון פשוט, אנו יכולים בעזרת חשיבה פשוטה להבין חלק גדול מהפרמטרים האלה לבד.

מה הכותרת של העמוד, תוכן העמוד, הקירוב הפיסי של ביטויים, טקסט העוגן, מה כתוב שורת הכתובת (URL), קישורים נכנסים, קישורים פנימיים, מיקום בעמוד (האם ב HEADER או לא), מאט קאטס מבהיר שהסוד לדירוג בגוגל הוא היחס והמשקלים שכל פרמטר מקבלים בדירוג.

רק גוגל יודעים את “המתכון הסודי” לכל הפרמטרים האלה יחד ואיך לבנות את האתר המושלם בדירוגים של גוגל. חשוב להבין שאנו מדברים על נושא כה רחב, שלמעשה הכל תלוי ביטוי, תחרות, תחום וסך ביטויים.

חשוב לדעת שהדרך הנכונה לדרג אתר גבוה, היא לשים את הגולש לפני הכול, ברגע שאנו נבנה אתר שהגולשים ידברו עליו ויתנו לחברים שלהם לראות את האתר, כך האתר יהיה איכותי וככל שיהיה איכותי יותר לגולש. כך הוא יהיה איכותי יותר למנועי החיפוש.

קידום אתרים הינו תחום שנועד בשביל הגולש, ולא רק בשביל גוגל. אנו מקדמים אתרים של אנשים ועסקים ואנו מניבים להם רווח ממשי, הדרך לעשות כך היא לחשוב על הגולשים של האתר וקהל היעד של המוצר.

שימו את בגולשים בראש סדר העדיפויות תוך שמירה על עקרונות ידועים נכונים, ואתם בדרך הנכונה לראש התוצאות בכל תחום.

No Comments

השאר תגובה

צור קשר

צור קשר

לקוחות מספרים על הצלחות

Duran SEO
Address: 28 Remez Street Tel Aviv, Israel
Telephone Number: +972-3-5227221,
Average Rating: 5.00
Votes: 3
Reviews: 3
5.00 (3 ביקורות)
Service
אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-) 5
5 / 5

אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-)
— ניב רווח פסיכומטרי בע"מ
Service
"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם ! 5
5 / 5

"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם !
— חגית קמין, מנכ"ל ECO99FM
Service
דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :) 5
5 / 5

דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :)
— דרור אורפז, סמנכ"ל הולמס פלייס ישראל