משקל הקישורים עם NOFOLLOW

שאלה שנשאלה את מאט קאטס בוידאו היא : איך זה שהמשקל שמקבלים קישורים בדירוגים בגוגל הוא משמעותי ביותר, למרות שרוב הקישורים שניתן להשיג הם NOFOLLOW. מאט קאטס עונה חד משמעית שאם מסתכלים על אחוז הקישורים שיש להם תגית NOFOLLOW הוא עדין קטן משמעותית ביחס למספר הקישורים ללא התגית על גבי הרשת כולה. ההצעה היא כמובן […]

שאלה שנשאלה את מאט קאטס בוידאו היא : איך זה שהמשקל שמקבלים קישורים בדירוגים בגוגל הוא משמעותי ביותר, למרות שרוב הקישורים שניתן להשיג הם NOFOLLOW.

מאט קאטס עונה חד משמעית שאם מסתכלים על אחוז הקישורים שיש להם תגית NOFOLLOW הוא עדין קטן משמעותית ביחס למספר הקישורים ללא התגית על גבי הרשת כולה. ההצעה היא כמובן זו שתומכת בעובדה שהתוכן הוא המלך, אם יש לנו אתר ממש טוב אנשים ירצו לקשר אליו בצורה טבעית ללא תגית NOFOLLOW.

ניתן להבין מהדברים של מאט קאטס, שתגית NOFOLLOW בהחלט משפיעה על כוח הקישור ושיש להשיג קישורים ללא התגית, אם כי ראינו בעבר סתירות בנושא הזה, ומאטס קאטס עונה תשובות דיפלומטיות בנושאי התגית הזו.

קידום אתרים מבוסס בין היתר על קישורים נכנסים וכוחם המועבר לאתרינו, תגית NOFOLLOW פוגמת בכוח הקישור ולכן יש לשאוף לקבל קישורים ללא התגית, אם יש לנו תוכן איכותי זה יקרה לבד.

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of

בואו נתחיל שיחה