כוח הקישורים עובר בשימוש בתגית canonical ?

האם כוח הקישור לכתובת שאינה בתגית canonical עוברת לכתובת שכן מופיעה בתגית ? מאט קאטס עונה על כך בצורה בהירה ופשוטה, יהיה פשוט יותר אם מהצד שלנו נוכל לתקן את ארכיטקטורת האתר בצורה כזו כזו שלא יהיו כפילויות של עמודים, במידה ולא הצלחנו וישנם כפילויות. יש להשתמש בהעברות 301 , כאשר אנו משתמשים בהעברה של […]

האם כוח הקישור לכתובת שאינה בתגית canonical עוברת לכתובת שכן מופיעה בתגית ?

מאט קאטס עונה על כך בצורה בהירה ופשוטה, יהיה פשוט יותר אם מהצד שלנו נוכל לתקן את ארכיטקטורת האתר בצורה כזו כזו שלא יהיו כפילויות של עמודים, במידה ולא הצלחנו וישנם כפילויות.

יש להשתמש בהעברות 301 , כאשר אנו משתמשים בהעברה של 301 אנו למעשה מורים לגוגל ישירות להעביר את כוח הקישורים מעמוד אחד לעמוד שני ללא צורך בתגית קנוניקל, מאט קאטס מצהיר שגוגל עושים עבודה טובה מאד בהעברת כוח הקישורים מעמודים משוכפלים לעמודים הנכונים (בעזרת התגית canonical)

אך הוא מוסיף שגוגל אינם מושלמים והוא לא יכול לומר בוודאות ש -100% מהקישורים עוברים. לכן ההמלצה היא להשתמש בהעברה 301 . נראה שמאט קאטס לא עונה בכן או לא , מפאת העובדה שהשאלה הזו מתייחסת לדקויות הקטנות.

גוגל בהחלט עובדים על כך ואנו יכולים לראות על גבי הרשת מספיק דוגמאות שכוח הקישור בהחלט עובר לכתובת בתגית ה-canonical אך לא תמיד.

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of

בואו נתחיל שיחה