כוח הקישורים עובר בשימוש בתגית canonical ?

האם כוח הקישור לכתובת שאינה בתגית canonical עוברת לכתובת שכן מופיעה בתגית ? מאט קאטס עונה על כך בצורה בהירה ופשוטה, יהיה פשוט יותר אם מהצד שלנו נוכל לתקן את ארכיטקטורת האתר בצורה כזו כזו שלא יהיו כפילויות של עמודים, במידה ולא הצלחנו וישנם כפילויות. יש להשתמש בהעברות 301 , כאשר אנו משתמשים בהעברה של […]

האם כוח הקישור לכתובת שאינה בתגית canonical עוברת לכתובת שכן מופיעה בתגית ?

מאט קאטס עונה על כך בצורה בהירה ופשוטה, יהיה פשוט יותר אם מהצד שלנו נוכל לתקן את ארכיטקטורת האתר בצורה כזו כזו שלא יהיו כפילויות של עמודים, במידה ולא הצלחנו וישנם כפילויות.

יש להשתמש בהעברות 301 , כאשר אנו משתמשים בהעברה של 301 אנו למעשה מורים לגוגל ישירות להעביר את כוח הקישורים מעמוד אחד לעמוד שני ללא צורך בתגית קנוניקל, מאט קאטס מצהיר שגוגל עושים עבודה טובה מאד בהעברת כוח הקישורים מעמודים משוכפלים לעמודים הנכונים (בעזרת התגית canonical)

אך הוא מוסיף שגוגל אינם מושלמים והוא לא יכול לומר בוודאות ש -100% מהקישורים עוברים. לכן ההמלצה היא להשתמש בהעברה 301 . נראה שמאט קאטס לא עונה בכן או לא , מפאת העובדה שהשאלה הזו מתייחסת לדקויות הקטנות.

גוגל בהחלט עובדים על כך ואנו יכולים לראות על גבי הרשת מספיק דוגמאות שכוח הקישור בהחלט עובר לכתובת בתגית ה-canonical אך לא תמיד.

No Comments

השאר תגובה

צור קשר

צור קשר

לקוחות מספרים על הצלחות

Duran SEO
Address: 28 Remez Street Tel Aviv, Israel
Telephone Number: +972-3-5227221,
Average Rating: 5.00
Votes: 3
Reviews: 3
5.00 (3 ביקורות)
Service
אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-) 5
5 / 5

אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-)
— ניב רווח פסיכומטרי בע"מ
Service
"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם ! 5
5 / 5

"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם !
— חגית קמין, מנכ"ל ECO99FM
Service
דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :) 5
5 / 5

דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :)
— דרור אורפז, סמנכ"ל הולמס פלייס ישראל