גוגל בדרך לרשת חברתית ?

גוגל פותחת חזית מתחרה מול הרשתות החברתיות שוב סרטון חמוד, מדליק, ומלא במתיקות המוכרת של גוגל. רקע לבן ואייקונים מגניבים, כל מה שצריך כדי לבטא את חוד החנית של הטכנולוגיה, בארומה של הייחודיות וההנאה שבשימוש בממשק המשתמש של גוגל. עוד שירות חדש – Google Buzz האפליקציה החברתית החדשה של גוגל מותקנת ישירות בג'ימייל, ככה שאין […]

גוגל פותחת חזית מתחרה מול הרשתות החברתיות

שוב סרטון חמוד, מדליק, ומלא במתיקות המוכרת של גוגל.
רקע לבן ואייקונים מגניבים, כל מה שצריך כדי לבטא את חוד החנית של הטכנולוגיה, בארומה של הייחודיות וההנאה שבשימוש בממשק המשתמש של גוגל. עוד שירות חדש – Google Buzz

האפליקציה החברתית החדשה של גוגל מותקנת ישירות בג'ימייל, ככה שאין שום צורך להתקין שום דבר, לא לחפש אף אחד – הכל כבר בפנים – מה צריך יותר מזה?

האירוע קורה לאחר שפייסבוק פתחו בפני הגולשים את האפשרות להשתמש בחשבון הפייסבוק שלהם גם בתור דואר אלקטרוני, ובמקביל לעוד שני אירועים חשובים שקרו לאחרונה: הצגת טוויטים בתוצאות החיפוש, והשקת החיפוש החברתי.

כרגיל, גוגל מנסים להיכנס לכל תחום אפשרי, ועכשיו אנחנו רואים את הדבר הברור ביותר לעשות בדרך לשאיפה של גוגל להפוך לרשת חברתית בעצמה – לאפשר ללקוחותיה להציג את הסטטוס שלהם (בדיוק כמו בפייסבוק וטוויטר), להוסיף תמונות וסרטונים להודעות בקלות, וכמובן לשתף קבוצות ספציפיות או את כל חבריך בתכנים מעניינים שנתקלת בהם ברשת.

בנוסף לשירות גוגל WAVE שגם הוא צעיר מאוד יחסית, גוגל עושה צעד נוסף בתחום החברתי וגם כאן נפתחות עבורינו אפשרויות חדשות ואפיקי שיווק חדשים. עדיין מוקדם להגיד מה יהיו ההשפעות בקידום אתרים וכיצד ההתנהגות שלנו בתוך google buzz ישפיעו על דירוגי האתר.

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of

בואו נתחיל שיחה