יעוץ מקיף בנושא שיווק באינטרנט

תחום האינטרנט הוא תחום מורכב ומסועף. ישנו הפן הטכנולוגי, השיווקי, התוכני ועוד. אין הרבה טעם אם כל מה שבעל עסק – קיים ומבוסס או רק עסק מתחיל – עושה הוא לבנות אתר אינטרנט וזהו. יועץ שיווק באינטרנט הוא אדם אשר מנוסה בפנים השונות של האינטרנט – חשוב שיידע ויבין מורכבויות טכנולוגיות, מאוד מאוד חשוב שידע […]

תחום האינטרנט הוא תחום מורכב ומסועף. ישנו הפן הטכנולוגי, השיווקי, התוכני ועוד. אין הרבה טעם אם כל מה שבעל עסק – קיים ומבוסס או רק עסק מתחיל – עושה הוא לבנות אתר אינטרנט וזהו.

יועץ שיווק באינטרנט הוא אדם אשר מנוסה בפנים השונות של האינטרנט – חשוב שיידע ויבין מורכבויות טכנולוגיות, מאוד מאוד חשוב שידע ויבין באיכויות שונות של ממשקי משתמש לגולשים, וכמובן, והחשוב מכולם – מהו שיווק נכון באינטרנט. מה עובד? מה לא עובד? באיזה סל להניח יותר ביצים ובאיזה פחות?

על יועץ אינטרנט לראות את כל התמונה – מהפיתוח ועד השיווק

בתחום השיווקי, ישנם שלל אפשרויות פרסום ושיווק. בין אם מדובר בהפצת מסר כלשהו, מיתוג, קידום במנועי חיפוש או יצירת באזז ברשתות חברתיות, יועץ אינטרנט הוא מומחה שיידע להתאים את סל הפעילויות שאותן כדאי לנקוט, גם למוצר או השירות המשווק, גם לקהל היעד והמדינה בה משווקים, וכמובן, והחשוב מכל גם לתקציב של הלקוח, ולרצונותיו – וכל זה במטרה להביא לתפוקה מקסימאלית עבור המשאבים השונים ופרק הזמן הרצוי.

דוראן שירותי אינטרנט היא מהחברות המובילות בישראל בכל הנוגע בהקמה וליווי של מיזמים ופרויקטים באינרנט. החברה מייעצת ומלווה גופים רבים בישראל, ואף מעבירה קורסים והדרכות במכללת ג'ון ברייס (קורס קידום אתרים ושיווק באינטרנט), לחברות פרטיות, ולגופים במשק הישראלי.

אנו מהווים מוקד ידע ומספקת שירותי ייעוץ אינטרנטי שיווקי, עסקי ויזמי. לתיאום פגישה עם יועץ אינטרנט אתם מוזמנים לצור עמנו קשר.

ייעוץ אינטרנט טכנולוגי? שיווקי? תוכני או יזמי?

חשוב לשכור יועץ אינטרנט כבר בשלבים המוקדמים של הקמת הפרויקט. לרוב אפילו כדאי לעשות זאת בשלב הרעיונאי, מכיוון ובתחום השיווק במנועי חיפוש חשוב כבר בשלב הקמת האתר לדאוג שהוא יהיה ברמת תאימות מקסימאלית עבור התקנים של מנועי החיפוש השונים.
מומחה לשיווק באינטרנט הוא אחד שידע להגיד ולהציע בפן השיווקי והתוכני את השלבים והדרכים בהם כדאי להציג את הפרויקט, איך כדאי למתג את המוצר או השירות המיועד, והכי חשוב – איך להקים פלטפורמה שתאפשר למירב הגולשים להגיע אליה ולדאוג שאותם גולשים ינועו לפעולות הרצויות בהמוניהם.
כשבאים להקים מיזם באינטרנט, או למקדם את היכולות של מיזם קיים צריך להבין מה הדרך הטכנולוגית הטובה ביותר בה כדאי להשתמש. לאחר שמבינים את זה, יש להכין ממשק משתמש אידיאלי עבור הגולשים (מכונה בשפה המקצועיתGUI = Graphical User Interface). השלב הזה דורש מחשבה מרובה שכן צריך להבין איך לגרום לגולשים לנוע לפעולות שאנו רוצים שינועו, לדעת איך לגרום לשהייה באתר להיות נעימה ולא עמוסה מידי, והכי חשוב – למצוא דרך להציג את כל מה שאנחנו רוצים להציג בעמוד אינטרנט כלשהו מבלי להעמיס ועם זאת להביא לדיוק מרבי.

איך הופכים רעיון למודל רווח משגשג?

ישנם תורות רבות ושיטות אינספור בנושא איך להפוך אתר אינטרנט לרווחי. אפשר להשתמש בתוכניות שותפים, פרסומות פר-קליק, באנרים, שיווק חכם בפייסבוק, שימוש מושכל במנגנוני דיוור אוטומאטיים, יצירת מוצרים נלווים, והרשימה עוד ארוכה. לא לכל דבר כול האפשרויות מתאימות, וקהל גולשים מסוים מעדיף דברים מסוימים, וחשוב להתאים את השירות שאנו מספקים גם לצורכי השעה והמגמות בשוק. יועץ אינטרנט מקצועי הוא אחד שידע לנתח את מצב השוק הנוכחי והעתידי וליצור מודל רווח יציב ורווחי.

ייעוץ שיווקי

בסופו של דבר לאחר עבודה רבה (שלב זה יכול להגיע גם לעיתים אפילו במהלך ובתחילת העבודה), ישנו הדבר שאולי חשוב מכל – מהן הדרכים הטובות ביותר לשווק לקהל היעד שלנו את הדבר אותו אנו רוצים לשווק (כמובן לא לשכוח שלב אחד לפני – להבין בכלל מיהו קהל היעד). שיווק באינטרנט הוא תחום עם מנעד אפשרויות רחב ביותר ולכן חשוב לדעת איך לנהל את התקציב התקופתי בצורה יעילה. שיווק נכון באינטרנט הוא הדבר שיגרום לעסק לקום או לדשדש, לכן חשוב לשכור יועץ אינטרנט שיש לו הידע לא רק לגדל את הציפור, אלא גם לעזור לה לפרוש כנפיים ולהרקיע אל השחקים…

יועץ אינטרנט

צרו עמנו קשר לקביעת פגישת ייעוץ אשר בה תקבלו את המידע הרחב ביותר והייעוץ הקונקרטי ביותר עבור הפרויקט שלכם.
גיא – 0528896977

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of

בואו נתחיל שיחה