עת לבחור צד

מאט קאטס מדבר בצורה ברורה על הכוונה של גוגל לשים קץ למלחמה בספאם בשנת 2010 כאשר נשאל מהי עמדתו לגבי העתיד של גוגל לשנת 2010 זכתה השאלה לסוג של תיקו של עשרות שמבקשים תשובה לשאלה זו מצד אחד אל מול עשרות שאומרים שהשאלה לא מעניינת אותם. מאט מבקש להתייחס בכל זאת לשינויים אפשריים ולעתיד שגוגל […]

מאט קאטס מדבר בצורה ברורה על הכוונה של גוגל לשים קץ למלחמה בספאם בשנת 2010

כאשר נשאל מהי עמדתו לגבי העתיד של גוגל לשנת 2010 זכתה השאלה לסוג של תיקו של עשרות שמבקשים תשובה לשאלה זו מצד אחד אל מול עשרות שאומרים שהשאלה לא מעניינת אותם.

מאט מבקש להתייחס בכל זאת לשינויים אפשריים ולעתיד שגוגל צופנת לנו בשנת 2010.

שיפור בכל האפיקים

גוגל תמיד הצטיינה ביכולת שלה לתת מידע רלוונטי איכותי וממוקד בזמן קצר ובמהירות מרהיבה. מאט מדגיש כי בשנת 2010 גוגל מתכוונת לשפר את היכולת שלה בכל אחד ואחד מהיכולות הללו.

שינוי אפשרי של הממשק

ראינו שינויים רבים בתוצאות החיפוש בשנים האחרונות. אלמנטים כמו חדשות, תמונות, קטעי וידאו, תיבות תצוגה של מוסיקה, קניות ואפילו תיבה של תוצאות חיפוש בזמן אמת שנוספה לאחרונה.

מאט מדגיש בכל זאת כי עדיין יתכנו שינויים בממשק המשתמש של גוגל בשנת 2010 וכי הם תמיד מריצים עוד בדיקות לאפשרויות רענון הממשק במהלך השנה.

קריאה לבחור צד

המלחמה בספאם גוזלת משאבים אין קץ, האינדקס של גוגל שואף לנקות את הזבל מתוכו ולעבור להציג תוצאות נקיות ככל האפשר לא רק מצד הגולשים אלא גם ליצור סביבת עבודה נקייה יותר באינדקס של גוגל להתפתחות ושיפורים נוספים.

מאט מציג כי בשנת 2010 הוא מקווה שיתחילו "לראות את האור בקצה המנהרה" ולשים קץ לספאם ולפריצות האבטחה.

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of

בואו נתחיל שיחה