כיצד לזהות פורומים איכותיים באמת ?

תוכן העניינים  1. מבוא 2. פרסום מאמרים 3. מבוא לפורומים 4. כיצד לאתר פורומים 5. על בלוגים   ישנם אינספור פורומים בכל נושא, אבל המטרה שלנו היא למצוא את אלו שהם הכי איכותיים ולהתמקד בהם מכיוון שפורומים זנוחים, קטנים או כאלו שאין בהם גולשים לא יביאו תנועה ויתנו מעט מאוד ערכים מוספים אחרים. איך מוצאים […]

תוכן העניינים 

1. מבוא
2. פרסום מאמרים
3. מבוא לפורומים
4. כיצד לאתר פורומים
5. על בלוגים

 

ישנם אינספור פורומים בכל נושא, אבל המטרה שלנו היא למצוא את אלו שהם הכי איכותיים ולהתמקד בהם מכיוון שפורומים זנוחים, קטנים או כאלו שאין בהם גולשים לא יביאו תנועה ויתנו מעט מאוד ערכים מוספים אחרים.

איך מוצאים אותם ? התחילו בלחפש את אחד הביטויים הבאים :

פורום “תחום העיסוק”

פורומים “תחום העיסוק”

כמה דברים לשים אליהם לב כאשר אתם מבקרים בפורום כדי לוודא שהפעילות שלכם לא תהיה לשווא. לא צריך להיות גאון משום סוג שהוא ולמרות שניתן להשתמש בכלים של מקדמי אתרים כדי לאמוד את האיכות אנחנו נדלג על כל זה וניתן דרך פשוטה לעשות זאת עבור כל אחד בקלות.

 

1. כמה אשכולות יש בפורום ?

בכל פורום יש מספר דיונים פתוחים המתקיימים באותו רגע. פורומים פעילים יכילו מספר רב של אשכולות, מספר נמוך עלול לבטא רמת פעילות נמוכה.

 

2. תאריך הדיונים והמודעות

בכל פורום כתוב מתי פורסמה ההודעה האחרונה ואלו שאחריה. נסו לראות מה הקצב של הדיונים בפורום על ידי מעבר זריז על הפרשי הזמנים בין הודעה להודעה. אתם רוצים לוודא מכל הפורומים בתחומכם שמדובר בפורום הכי פעיל שיכולתם למצוא.

 

3. חתימות

פורומים שאינם מאפשרים חתימות הם בדרך כלל יותר איכותיים מכיוון שהם פחות חשופים לציבור מקדמי אתרים ושאר ספאמרים שמחפשים להשיג קישורים לאתר שלהם. מצד שני הערך המוסף שלהם ירוד מבחינה מסוימת כי אחרי הכל, מלבד קבלת החשיפה אתם מעוניינים גם להתקדם בביטוי המרכזי שמייצג אתכם.

ניתן על ידי מעבר זריז בפורומים לאתר האם יש שימוש בחתימות. אתם תשימו לב בסמוך לכל מודעה או בתחתית שלה תראו קישורים שמפנים החוצה מהפורום. אם כך הדבר יש בפורום שאתם נמצאים בו חתימות, אם אין קישורים זהו פורום ללא חתימות.

 

4. שימו לב לכללים

בכל פורום יש כללים. אי ציות לכללים יגרום להשעיה של המשתמש שלכם ולפעמים להסרה של כל המודעות שלכם מהפורום. זה יכול להשתנות מפורום לפורום ולכן קראו את הכללים בעיון אחרת אתם עלולים למצוא את עצמכם כעבור חודש בנקודת ההתחלה שוב.

 

<< לקטע הקודם לקטע הבא >>

No Comments

השאר תגובה

צור קשר

צור קשר

לקוחות מספרים על הצלחות

Duran SEO
Address: 28 Remez Street Tel Aviv, Israel
Telephone Number: +972-3-5227221,
Average Rating: 5.00
Votes: 3
Reviews: 3
5.00 (3 ביקורות)
Service
אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-) 5
5 / 5

אני מעוניין להמליץ בחום על דוראן דיגיטל! אנחנו עובדים עם דוראן למעלה מ-5 שנים, במגוון תחומים: מסדי נתונים ואפליקציות, קידום אורגני וממומן, ייעוץ UI ועוד... הצוות אדיב, מקשיב, מקצועי ומעל הכל - אמין. דוראן והצוות תרמו רבות להצלחה שלנו, ועל כך תודה גדולה:-)
— ניב רווח פסיכומטרי בע"מ
Service
"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם ! 5
5 / 5

"דוראן היתה ללא ספק אחד מהגורמים בהפיכת האפליקציה של 99FM לאפליקציית המוזיקה הפופולארית ביותר בארץ. העבודה המקצועית והניסיון העצום של הצוות סייע לנו לשבור את כל תקרות הזכוכית ולהגיע ליעדים הגבוהים ביותר ששאפנו אליהם. כיף לעבוד וקל להגיע לתוצאות עם אנשים שכל כך איכפת להם !
— חגית קמין, מנכ"ל ECO99FM
Service
דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :) 5
5 / 5

דוראן מלווה את ההצלחה של קבוצת הולמס פלייס ב-9 שנים האחרונות בכל פעילויות הקידום והשיווק בדיגיטל בישראל.מה שהתחיל כניסוי מזדמן הפך ברבות השנים לניהול מוצלח של פעילות מורכבת בצורה מקצועיות וסבלנית. בדוראן חבורה של אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם!האמת, במחשבה שניה, אני מעדיף לא להמליץ עליהם, כדי לשמור את כל הטוב הזה להולמס פלייס :)
— דרור אורפז, סמנכ"ל הולמס פלייס ישראל