איפה תהיה גוגל עוד 5 שנים?

גולש מלונדון שואל רת מאט כף "איפה אתה רואה את גוגל בעוד 5 שנים? אם היה דבר אחד שהיית יכול או רוצה לשנות / להוסיף / לייצור / להרוס מה זה היה?" שאלה מעניינת שבטח כמו כל חברה שמתנהלת נכון שאולת את עצמה. מאט כץ רוצה לראות המשך שביעות רצון של הגולשים מגוגל ובכך להגדיל […]

גולש מלונדון שואל רת מאט כף "איפה אתה רואה את גוגל בעוד 5 שנים? אם היה דבר אחד שהיית יכול או רוצה לשנות / להוסיף / לייצור / להרוס מה זה היה?"

שאלה מעניינת שבטח כמו כל חברה שמתנהלת נכון שאולת את עצמה. מאט כץ רוצה לראות המשך שביעות רצון של הגולשים מגוגל ובכך להגדיל את הנאמנות שלהם לחברה, למנווע החיפוש ולשירותים הנוספים. הוא היה רוצה לראות את גוגל ממשיכה להיות פלטפורמה חינמית ופתוחה לציבור הרחב בכל העולם או כמו שהוא מכנה את זה "the open choice".

הוא מציין את התעשייה של מחשוב עננים ומאמין שלשם העתיד שלנו פונה. למי שעדין לא ממש מכיר את הביטוי מחשוב עננים או ענן מחשוב או מחשוב בענן מדובר בפיתוח שמאפשר להשתמש בכוח עיבוד ומחשוב דרך רשת האינטרנט. כתוצאה מכך שהנתונים והלוגיקה העסקית של מערכות המחשוב נמצאים בשרתים במרכזי מחשבים המופעלים מיחידות קצה מרוחקות מורידה מהמשתמשים את הצורך לרכוש ולנהל משאבי ומערכות מחשוב.

מאפיין זה מאפשר להימנע מהוצאות גדולות על רכישת ציוד ותוכנות תשתית ומהצורך לנהל אותן. ענן המחשוב מאפשר למשתמש שליטה וויסות של עוצמת המחשוב הנדרשת, כך שבעיתות עומס ניתן לשכור כוח מחשוב גבוה יותר ובעיתות רגיעה להקטין את ההוצאה.

בנוסף, מאט כץ מדגיש את החשיבות של גוגל בשמירה על ניקיון האינטרנט. בעלי אתרים רבים לא שמים מספיק דגש על אבטחת האתר שלהם מה שיגרום להאקרים, אנשי SEO, ספאמרים וכדומה לנצל זאת לרעה.

הקרב על דף התוצאות הראשון של גוגל הולך ומחריף, האקרים או כמו שמאט מכנה אותם "קראקרים" פורצים את מערכות האבטחה, מזבלים את הרשת ובקיצור לא עומדים בקנה אחד עם האימרה של גוגל "don’t be evil".

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of

בואו נתחיל שיחה